FlexiGuard

Stavba nového, změny a nebo rozšíření stávajícího oplocení - jednoduše, bezpečně a ekonomicky díky řadě FlexiGuard, která nabízí téměř neomezený potenciál využití jednotlivých komponentů a jejich kombinací.

Design obrázek kategorie
Haberkorn s.r.o.
Generála Vlachého 305
747 62  Mokré Lazce
Česká republika
tel.: +420 553 757 145
fax: +420 553 757 120
staveb.systemy@haberkorn.cz
Bezplatný kontakt pro slovenské zákazníky
tel.: 0800 042 204
fax: 0800 042 205
info@haberkorn.sk
Oddělovací linka
FLEXIGUARD

Stavba nového, změny a nebo rozšíření stávajícího oplocení - jednoduše, bezpečně a ekonomicky díky řadě FlexiGuard, která nabízí téměř neomezený potenciál využití jednotlivých komponentů a jejich kombinací. Díky velikosti oka asi 51 x 31 mm nepředstavuje tato řada pouhou bezpečnou ochranu, ale také umožňuje zmenšit vzdálenost od pohybujících se částí až na 200 mm a tím ušetřit prostor. Panely řady FlexiGuard jsou dodávány ve třech výškách a několika šířkách.

I tato řada nabízí dělící sadu, pomocí které lze upravit rozměr ve vodorovném i svislém směru. Speciální plastové nebo plechové výplně naleznete zde.

Jednoduchým způsobem lze připojit dveře, zámky a další příslušenství . Výsledkem je přizpůsobivé a praktické ochranné oplocení. Podobně jako ostatní výrobky je řada FlexiGuard dodávána a balena na speciální palety.

Oddělovací linka

© copyright Haberkorn s.r.o.    |     Mapa stránek  Ikona Sitemap     |     Textová verze stránek  Ikona text     |     Odběr novinek  Ikona News     |     RSS novinky  Ikona RSS     |     Facebook  Ikona Facebook     |     Google+  Ikona Google+