FlexiStore

Rozdělit nebo uzavřít. Nově postavit, modifikovat nebo rozšířit. Potřeby se mohou lišit podle použité technologie nebo podle zvyklostí ve Vašem skladu.

Design obrázek kategorie
Haberkorn s.r.o.
Generála Vlachého 305
747 62  Mokré Lazce
Česká republika
tel.: +420 553 757 145
fax: +420 553 757 120
staveb.systemy@haberkorn.cz
Bezplatný kontakt pro slovenské zákazníky
tel.: 0800 042 204
fax: 0800 042 205
info@haberkorn.sk
Oddělovací linka
FLEXISTORE

Rozdělit nebo uzavřít. Nově postavit, modifikovat nebo rozšířit. Potřeby se mohou lišit podle použité technologie nebo podle zvyklostí ve Vašem skladu. Při použití řady FlexiStore si můžete být jisti, že tento systém nabízí téměř neomezený potenciál v kombinaci a použití různých prvků z našeho sortimentu. Získáte tak přizpůsobivý, bezpečný a hospodárný systém charakteristický pro všechny výrobky sortimentu Axelent.

Panely FlexiStore se dodávají ve třech výškách a mnoha šířkách. Při použití kotevních nohou, sloupků a jejich nadstavení můžete přizpůsobit oplocení tak, aby vyhovovalo Vašim konkrétním představám. Jestliže požadujete speciální řešení, můžeme Vám nabídnout dělení sloupků a pletiv na míru, abychom přesně přizpůsobili rozměry oplocení Vašim potřebám jak v horizontálním, tak ve vertikálním směru.

Řadu FlexiStore můžete také kombinovat s kterýmikoliv dveřmi z naší nabídky. Pokud požadujete speciální barevné provedení, i v tom Vám vyhovíme. V těchto případech ale nelze dodržet dodací lhůtu stejnou jako pro naše standardy. Vše je dodáváno zabalené na speciálních paletách.

Plastové a plechové výplně

Plastové výplně a výplně z ocelového plechu patří v této oblasti do skupiny výrobků FlexiStore. Univerzálnost systému znamená, že můžete kombinovat plastové výplně, ocelové plechy a pletiva přesně podle Vašich požadavků. K zakrytí mezery mezi rozdílnými sekcemi slouží speciální kovová krycí lišta.

Tento systém je jednoduchý pro montáž a umožňuje Vám použít stejné sloupky a stejné dveře jako u ostatních řad oplocení.

Panely s plastovými a plechovými výplněmi se dodávají ve dvou výškách: 1100 a 2200 mm a ve čtyřech standardních šířkách.

Plastové a plechové výplně jsou ideální pro sklady, které vyžadují ochranu v zorném poli nebo například okolo skladů, kde jsou umístěny spreje. Vše je dodáváno zabalené na speciálních paletách.

Oddělovací linka

© copyright Haberkorn s.r.o.    |     Mapa stránek  Ikona Sitemap     |     Textová verze stránek  Ikona text     |     Odběr novinek  Ikona News     |     RSS novinky  Ikona RSS     |     Facebook  Ikona Facebook     |     Google+  Ikona Google+