Novinky item – I/2017

Aktuální novinky item přináší nové možnosti ve strojírenství a umožňují např. postavit subtilnější a přitom stále únosnou konstrukci rámů nebo nové možnosti v oblasti otěruvzdorných materiálů. Pro stavebnicový systém štíhlé výroby použít tvarované kladky pro přesnější vedení nebo nový typ balancérů se syntetickými flexibilními lanky. Pracovní stoly je možno doplnit vysoce výkonným bodovým LED osvětlením.
Pro více informací klikněte zde.

Kariéra

Aktuální nabídka volných pracovních pozic pro rozšíření našeho kolektivu

Design obrázek kategorie
Haberkorn s.r.o.
Generála Vlachého 305
747 62  Mokré Lazce
Česká republika
tel.: +420 553 757 111
fax: +420 553 757 101
info@haberkorn.cz
Bezplatný kontakt pro slovenské zákazníky
tel.: 0800 042 204
fax: 0800 042 205
info@haberkorn.sk
Oddělovací linka
KARIÉRA

Společnost Haberkorn s.r.o., člen rakouského holdingu HABERKORN
a přední dodavatel strojních dílů ve střední Evropě,
hledá pro svou novou pobočku v Liberci vhodného kandidáta na pozici

Prodejní technik

Vaším úkolem bude:
• poskytování servisu a poradenství zákazníkům v prodejně
• prodejně-technická podpora v oblasti hydraulických komponentů a pohonných komponentů
• příprava nabídek a jejich prezentace
• budování vztahů s novými zákazníky

Očekáváme:
• vzdělání SŠ/SOU, strojní zaměření výhodou
• řidičský průkaz sk. B
• schopnost jednat s lidmi, příjemné vystupování
• uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
• znalost angličtiny nebo němčiny výhodou
• obchodní praxe je vítána
• nástup možný ihned

Nabízíme:
• perspektivní zaměstnání v dynamickém kolektivu mezinárodní firmy
• zázemí a stabilitu renomované firmy
• příležitost k seberealizaci
• intenzivní zaškolení a průběžné vzdělávání
• zajímavé finanční ohodnocení závislé na dosažených výsledcích

Pokud chcete pracovat v dynamické, prosperující a renomované zahraniční společnosti, zašlete, prosím, žádost se svým životopisem nejpozději do 30. 6. 2017 na tuto adresu:

Marek Novák

747 62 Mokré Lazce

e-mail: marek.novak@haberkorn.cz
tel.: +420 553 757 150

KARIÉRA

a přední dodavatel strojních dílů ve střední Evropě, hledá vhodného kandidáta na pozici

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ  ZÁSTUPCE – divize Strojní elementy
pro Liberecký, Ústecký a Středočeský kraj

• prodejně-technická podpora pohonné techniky Haberkorn s.r.o.
 návrhy optimálních technických řešení v oblasti pohonné techniky

příprava nabídek a jejich prezentace

poskytování servisu stávajícím zákazníkům

budování vztahů s novými zákazníky

posilování pozice Haberkorn s.r.o. v regionu

zodpovědnost za obchodní výsledky v regionu - Liberecký, Ústecký a Středočeský kraj

Očekáváme:
 VŠ/SŠ nejlépe strojní
 znalosti obecného strojírenství

orientaci na zákazníka a výsledek

příjemné vystupování, schopnost jednat s lidmi

ochotu k vyššímu pracovnímu nasazení, samostatnost, flexibilitu

uživatelskou znalost PC (MS Windows, MS Office)

řidičský průkaz sk. B
• bydliště v regionu Liberecký, Ústecký nebo Středočeský kraj podmínkou

praxe v obchodní činnosti výhodou

Nabízíme:
• zajímavou práci u renomované mezinárodní společnosti
 zaškolení a průběžné vzdělávání

příležitost k seberealizaci

motivující finanční ohodnocení závislé na výsledku

práci v mladém kolektivu

služební automobil i pro soukromé použití, telefon, PC

Žádost s označením „OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - STROJNÍ ELEMENTY" zašlete společně se svým životopisem do 9. 7. 2017 e-mailem (příp. poštou) na adresu:

Haberkorn s.r.o
Radka Mücksteinová
747 62 Mokré Lazce (okres Opava)

tel.: +420 553 757 168 (PO – PÁ mezi 7:00 až 15:30)
e-mail: radka.mucksteinova@haberkorn.cz

KARIÉRA

hledá vhodného kandidáta na pozici

PRACOVNÍK NA DÍLNU - Stavebnicové systémy
pro centrálu v Mokrých Lazcích

• Kontrola a příjem zboží
• Ukládání zboží ve skladě
• Vychystávání a kompletace zakázek podle objednávek
• Dělení materiálu
• Odesílání zboží zákazníkům
• Péče o svěřené stroje, přípravky a nástroje

Očekáváme:
• Zkušenosti ve strojírenském oboru výhodou
• Logické myšlení
• Spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme:
• Perspektivní zaměstnání v dynamickém kolektivu mezinárodní firmy
• Práci na plný úvazek, jednosměnný provoz
• Příležitost k seberealizaci
• Motivující finanční ohodnocení
• Profesionální jednání

Žádosti s profesním životopisem zasílejte na adresu:

Rostislav TIETZ
tel.: +420 553 757 211
e-mail: rostislav.tietz@haberkorn.cz

© copyright Haberkorn s.r.o.    |     Mapa stránek  Ikona Sitemap     |     Textová verze stránek  Ikona text     |     Odběr novinek  Ikona News     |     RSS novinky  Ikona RSS     |     Facebook  Ikona Facebook     |     Google+  Ikona Google+