Jednoduché automatizace tzv. „Karakuri

Trubkový systém
– jednoduchá automatizace „Karakuri"

Představujeme systém ruční automatizace, který Vám i při nízkých pořizovacích nákladech umožní automatizovat Váš provoz! Jedná se o stavebnicový trubkový systém LPS (D30), který lze použít i pro stavbu stále žádanější jednoduché automatizace tzv. „Karakuri". Tento ruční systém mechanizace umožní automatizovat bez použití drahých elektroprvků, jako jsou čidla, servomotory a pohony hnaných médii. Pro více informací klikněte zde.

Kariéra

Aktuální nabídka volných pracovních pozic pro rozšíření našeho kolektivu

Design obrázek kategorie
Haberkorn s.r.o.
Generála Vlachého 305
747 62  Mokré Lazce
Česká republika
tel.: +420 553 757 111
fax: +420 553 757 101
info@haberkorn.cz
Bezplatný kontakt pro slovenské zákazníky
tel.: 0800 042 204
fax: 0800 042 205
info@haberkorn.sk
Oddělovací linka
KARIÉRA

Rakouský holding Haberkorn působí v deseti evropských zemích a s 1.600 spolupracovníky patří mezi 5 nejvýznamnějších průmyslových distributorů v Evropě.

Pobočka v České republice, se sídlem v Mokrých Lazcích u Opavy, se specializuje na návrhy technických řešení a dodávky strojních dílů zákazníkům z nejrůznějších oblastí českého a slovenského průmyslu. Za více než 20 let jsme se pro naše zákazníky stali spolehlivým partnerem především v oblasti mechanických pohonů a normovaných dílů, hliníkového systému pro stavbu strojů, dopravníků, oplocení, či hydraulických komponentů.

Pro zajištění servisu našim zákazníkům v Moravskoslezském a Olomouckém kraji hledáme kandidáta na pozici:

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE
pro Moravskoslezský a Olomoucký kraj
v divizi Strojních elementů

Vaším úkolem bude:
• Prodejně-technická podpora pohonné techniky Haberkorn
• Návrhy optimálních technických řešení v oblasti pohonné techniky
• Příprava nabídek a jejich prezentace
• Poskytování servisu stávajícím zákazníkům
• Budování vztahů s novými zákazníky
• Posilování pozice Haberkorn v regionu
• Zodpovědnost za obchodní výsledky v daném regionu

Požadujeme:
• Technické vzdělání (VŠ/SŠ strojní výhodou)
• Smysl pro obchod
• Orientaci na zákazníka a výsledek
• Příjemné vystupování, schopnost jednat s lidmi
• Ochota k vyššímu pracovnímu nasazení, samostatnost
• Uživatelská znalost PC (MS Windows, MS Office)
• Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
• Bydliště v regionu (Moravskoslezském, nebo Olomouckém kraji)
• Praxe v obchodní činnosti výhodou
• Geografická a časová flexibilita

Nabízíme:
• Nástup možný ihned nebo dle domluvy
• Pracovní poměr na dobu neurčitou
• Zajímavou práci u renomované mezinárodní společnosti
• Zaškolení a průběžné vzdělávání
• Příležitost k seberealizaci
• Motivující finanční ohodnocení závislé na dosažených výsledcích
• Práci v mladém kolektivu
• Služební automobil i pro soukromé použití, telefon, PC

Jste obchodníkem? Máte technické myšlení, zájem o strojírenství a umíte se podívat na obchod „jinýma očima"? Pak hledáme právě Vás! Zašlete svůj strukturovaný životopis a přihlášku do výběrového řízení v odpovědi na inzerát.

Pavla Stoklasová

747 62 Mokré Lazce
tel.: +420 553 757 802
e-mail: pavla.stoklasova@haberkorn.cz

Odpovědí na tento inzerát či zasláním životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Haberkorn s r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

KARIÉRA

Do centrály v Mokrých Lazcích hledáme vhodné kandidáty na pozice:

PRODUCT MANAGER, TECHNIK PRODEJE

• Naplňování prodejní strategie mechanických pohonů
• Návrhy technických řešení pro zákazníky
• Komunikace s dodavateli i zákazníky
• Řízení a realizace obchodních případů (zpracování objednávek, nabídka řešení)
• Spolupráce na vypracování nabídek
• Zajišťování výroby speciálních komponentů
• Řízení skladových zásob

Požadujeme:
• Praxe / zkušenosti v oboru výhodou
• Proaktivní přístup ke svěřeným úkolům a orientaci na dosažení cílů
• Znalost anglického jazyka slovem i písmem
• Schopnost jednat s lidmi, příjemné vystupování
• Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme:
• Perspektivní zaměstnání v dynamickém kolektivu mezinárodní firmy
• Zázemí a stabilitu renomované firmy
• Nástup možný ihned nebo dle domluvy
• Pracovní poměr na dobu neurčitou
• Intenzivní zaškolení a průběžné vzdělávání
• Motivující finanční ohodnocení závislé na dosažených výsledcích
• Příležitost k seberealizaci

Pokud splňujete uvedené požadavky a dokážete se postarat o zákazníky od návrhů technického řešení, přes vystavení nabídek až po zpracování objednávek, pak jste to právě Vy, koho hledáme a rádi Vás pozveme na společné setkání. Žádost o nabízenou pozici a Váš strukturovaný životopis nám zašlete v odpovědi na tento inzerát.

© copyright Haberkorn s.r.o.    |     Mapa stránek  Ikona Sitemap     |     Textová verze stránek  Ikona text     |     Odběr novinek  Ikona News     |     RSS novinky  Ikona RSS     |     Facebook  Ikona Facebook     |     Google+  Ikona Google+