Klínové řemenice

Klínové řemenice jsou nedílnou součástí pohonu klínovými řemeny

Design obrázek kategorie
Haberkorn s.r.o.
Generála Vlachého 305
747 62  Mokré Lazce
Česká republika
tel.: +420 553 757 126
fax: +420 553 757 127
remeny@haberkorn.cz
Bezplatný kontakt pro slovenské zákazníky
tel.: 0800 042 204
fax: 0800 042 205
info@haberkorn.sk
Oddělovací linka
KLÍNOVÉ ŘEMENICE

Klínové řemenice jsou nedílnou součástí pohonu klínovými řemeny. Řemenice SPZ, SPA, SPB a SPC jsou určeny pro všechny druhy klínových řemenů, jak opláštěných, tak s broušenými boky. Řemenice jsou vhodné také pro násobné (spojené) klínové řemeny. Drážky klínových řemenic jsou vyráběny dle normy DIN 2211 pro klínové řemeny splňující normy DIN 2215, DIN 7753/1 a normy RMA.

Řemenice jsou určeny pro následující řemeny:
  - řemenice SPZ: Z, SPZ, XPZ, 3V
  - řemenice SPA: A, SPA, XPA
  - řemenice SPB: B, SPB, XPB, 5V
  - řemenice SPC: C, SPC, XPC

Pro výrobu klínových řemenic je standardně použita ušlechtilá litina EN-GJL200 – EN-GJL250. Na vyžádání je možno dodat i řemenice z hliníku, případně z oceli. Řemenice jsou černě fosfátovány.

Řemenice je možno dodat ve dvou provedeních: pro upínací pouzdra Taper Lock®, nebo v provedení bez díry.

Klínové řemenice pro Taper Lock® jsou staticky vyváženy dle ISO 1940 (VDI 2060) na stupeň G 6,3. Klínové řemenice bez díry nejsou vyváženy.

Pro technické parametry klínových řemenic klikněte zde.

Přestavitelné klínové řemenice pro Taper Lock® jsou řešením tam, kde je zapotřebí plynulou regulací průměru řemenice měnit převodový poměr v pohonu.

Drážkové klínové řemenice jsou vhodné pro všechny drážkované řemeny profilu PJ a PL. Řemenice pro řemeny profilů PK a PM jsou vyráběny na zakázku.

Drážky řemenic jsou vyráběny dle normy ISO 9982.

Pro výrobu drážkových řemenic je použita ušlechtilá litina EN-GJL250. Řemenice jsou černě fosfátovány.

Řemenice je možno dodat ve dvou provedeních: standardně pro upínací pouzdra Taper Lock®, řemenice malých průměrů pak s předvrtanou dírou.

Drážkové řemenice jsou staticky vyváženy dle ISO 1940 (VDI 2060) na stupeň G 6,3.

Klínové řemenice upravujeme, případně ve spolupráci s našimi partnery vyrábíme zcela speciální klínové řemenice dle požadavku zákazníka. Naše výrobní možnosti naleznete zde.

Oddělovací linka
CAD KNIHOVNY PRVKŮ
Oddělovací linka

© copyright Haberkorn s.r.o.    |     Mapa stránek  Ikona Sitemap     |     Textová verze stránek  Ikona text     |     Odběr novinek  Ikona News     |     RSS novinky  Ikona RSS     |     Facebook  Ikona Facebook     |     Google+  Ikona Google+