Masky a polomasky

Masky a polomasky

Design obrázek kategorie
Haberkorn s.r.o.
Generála Vlachého 305
747 62  Mokré Lazce
Česká republika
tel.: +420 553 757 800
fax: +420 553 757 819
ochr.prostredky@haberkorn.cz
Bezplatný kontakt pro slovenské zákazníky
tel.: 0800 042 204
fax: 0800 042 205
info@haberkorn.sk
Oddělovací linka
MASKY A POLOMASKY

V některých průmyslových odvětvích mohou být zaměstnanci při práci vystaveni mnoha nebezpečím, která způsobují nebezpečné látky a jejich sloučeniny. Proto je zcela nutné zajistit správný ochranný prostředek, který poskytne dokonalou ochranu před nebezpečnými plyny, párami a také pevnými částicemi. Můžete vybírat z nejrůznějších velikostí a designu tak, aby maska/polomaska dokonale padla Vašemu zaměstnanci.

V některých průmyslových odvětvích mohou být zaměstnanci při práci vystaveni mnoha nebezpečím, která způsobují nebezpečné látky a jejich sloučeniny. Proto je zcela nutné zajistit správný ochranný prostředek, který poskytne dokonalou ochranu před nebezpečnými plyny, výpary a také pevnými částicemi. Můžete vybírat z nejrůznějších velikostí a designu tak, aby maska/polomaska dokonale padla Vašemu zaměstnanci.

Unikátní bajonetový systém na připevnění filtru umožňuje použití masky s řadou různých filtrů. Široký výběr filtrů poskytuje optimální ochranu uživatele před téměř všemi nebezpečnými látkami. K dispozici jsou celoobličejové masky i polomasky, které budou vyhovovat většině uživatelů.

 

Oddělovací linka

© copyright Haberkorn s.r.o.    |     Mapa stránek  Ikona Sitemap     |     Textová verze stránek  Ikona text     |     Odběr novinek  Ikona News     |     RSS novinky  Ikona RSS     |     Facebook  Ikona Facebook     |     Google+  Ikona Google+