Montážní linky

Stavebnicový systém item je vhodný také pro stavbu kompletních montážních linek. Množstvím typů a velikostí profilů, širokou paletou doplňků a rozsáhlými podklady pro konstrukční práce umožňuje realizovat i ta nejnáročnější technická řešení.

Design obrázek kategorie
Haberkorn s.r.o.
Generála Vlachého 305
747 62  Mokré Lazce
Česká republika
tel.: +420 553 757 145
fax: +420 553 757 120
staveb.systemy@haberkorn.cz
Bezplatný kontakt pro slovenské zákazníky
tel.: 0800 042 204
fax: 0800 042 205
info@haberkorn.sk
Dopravníkové systémy » Montážní linky
Oddělovací linka
MONTÁŽNÍ LINKY

Dopravníkové linky jsou navrhovány na základě našich několikaletých zkušeností v oblasti dopravníkové techniky. Základní prvky linek pak nejčastěji tvoří jednotlivé typy dopravníků. Linky dodáváme včetně pomocných zařízení a příslušenství s cílem maximálních užitných vlastností celé dodávky. Samozřejmostí je nabídka montáže a ustavení námi dodávané linky.

Návrh linek zdarma
Již v rámci poptávkového řízení poskytujeme cenovou kalkulaci včetně základního výkresu s uspořádáním dané linky a parametrů stanovených na základě specifikace zákazníka.

Technické poradenství obchodního zástupce u zákazníka
Díky rozsáhlé síti obchodních zástupců v České i Slovenské republice zajišťujeme pomoc při specifikaci požadované linky přímo u zákazníka. V případě složitých řešení je přítomen i pracovník našeho konstrukčního oddělení.

Speciální požadavky zákazníka
Naší snahou je navrhnout příslušnou dopravníkovou linku přesně podle přání zákazníka s respektováním jeho speciálních požadavků jako např.: ESD provedení, nestandardní provoz, elektrické vybavení, odolnost olejům, uchycení ručního nářadí, vybavení linky osvětlením a dalším příslušenstvím.

Rychlá dodávka
Vzhledem k tomu, že základem pro výrobu dopravních linek je modulární stavebnicový systém, jsme díky němu schopni zkrátit naše výrobní časy na minimum a tudíž garantovat rychlý termín dodání.

Zpracování průvodní technické dokumentace
Samozřejmostí dodávky je i průvodní technická dokumentace v potřebném rozsahu popř. navíc rozšířená o požadavky zákazníka jako vypracovaní dokumentace v anglickém či německém jazyce.

Zkušební provoz
Dopravní linka je vždy před vlastním předáním testována ve zkušebním provozu u nás v centrále nebo přímo na místě konečného určení.

Dodávka komplexního řešení
Dopravníkové linky jsme schopni dodat včetně kompletního ovládání a řízení. Dále můžeme k linkám dodat další příslušenství, jako jsou bezpečnostní oplocení, montážní pracoviště, manipulační vozíky atd.

Záruční a pozáruční servis
Na dodané zařízení poskytujeme záruční i pozáruční servis zajišťovaný našimi odborníky vybavenými servisním vozidlem. Díky tomu a velkému skladu náhradních dílů jsme schopni realizovat rychlý servisní zásah v případě potřeby.

Oddělovací linka

© copyright Haberkorn s.r.o.    |     Mapa stránek  Ikona Sitemap     |     Textová verze stránek  Ikona text     |     Odběr novinek  Ikona News     |     RSS novinky  Ikona RSS     |     Facebook  Ikona Facebook     |     Google+  Ikona Google+