Jednoduché automatizace tzv. „Karakuri

Trubkový systém
– jednoduchá automatizace „Karakuri"

Představujeme systém ruční automatizace, který Vám i při nízkých pořizovacích nákladech umožní automatizovat Váš provoz! Jedná se o stavebnicový trubkový systém LPS (D30), který lze použít i pro stavbu stále žádanější jednoduché automatizace tzv. „Karakuri". Tento ruční systém mechanizace umožní automatizovat bez použití drahých elektroprvků, jako jsou čidla, servomotory a pohony hnaných médii. Pro více informací klikněte zde.

Novinky

Přehled novinek v sortimentu firmy Haberkorn Ulmer s.r.o.

Design obrázek kategorie
Haberkorn s.r.o.
Generála Vlachého 305
747 62  Mokré Lazce
Česká republika
tel.: +420 553 757 111
fax: +420 553 757 101
info@haberkorn.cz
Bezplatný kontakt pro slovenské zákazníky
tel.: 0800 042 204
fax: 0800 042 205
info@haberkorn.sk
Oddělovací linka
PRÉMIOVÉ LOŽISKOVÉ JEDNOTKY NTN-SNR

Prémiové ložiskové jednotky NTN-SNRRozšířili jsme nabídku, tentokrát o novinku v oblasti pohonných elementů – ložiskové jednotky prémiové kvality společnosti NTN-SNR.

Ložiskové jednotky se skládají z litinového tělesa a upínacího ložiska pro upnutí k hřídeli a jsou tak připravené pro okamžitou montáž na nejrůznější aplikace. Využití mají především ve strojírenství, leteckém i automobilovém průmyslu, ocelářství nebo dopravních systémech. K dispozici jsou i v provedení nerez či kombinaci nerez-plast.

Zastoupená značka NTN-SNR patří k předním výrobcům těchto jednotek na světě a naše společnost nově naskladnila základní typy ložiskových jednotek – UCF, UCP a UCFL. Jsou tak běžně dostupné a dodávány v obvyklých dodacích termínech.

V rámci technické podpory nabízíme také knihovny 3D prvků tohoto produktu.

podrobnější informace k ložiskovým jednotkám NTN-SNR
3D knihovna ložiskových jednotek NTN-SNR
elektronická verze katalogu Ložiskové domky NTN-SNR (EN)
žádost o prezentaci sortimentu naším obchodním zástupcem

 

Oddělovací linka

© copyright Haberkorn s.r.o.    |     Mapa stránek  Ikona Sitemap     |     Textová verze stránek  Ikona text     |     Odběr novinek  Ikona News     |     RSS novinky  Ikona RSS     |     Facebook  Ikona Facebook     |     Google+  Ikona Google+