Jednoduché automatizace tzv. „Karakuri

Trubkový systém
– jednoduchá automatizace „Karakuri"

Představujeme systém ruční automatizace, který Vám i při nízkých pořizovacích nákladech umožní automatizovat Váš provoz! Jedná se o stavebnicový trubkový systém LPS (D30), který lze použít i pro stavbu stále žádanější jednoduché automatizace tzv. „Karakuri". Tento ruční systém mechanizace umožní automatizovat bez použití drahých elektroprvků, jako jsou čidla, servomotory a pohony hnaných médii. Pro více informací klikněte zde.

Novinky

Přehled novinek v sortimentu firmy Haberkorn Ulmer s.r.o.

Design obrázek kategorie
Haberkorn s.r.o.
Generála Vlachého 305
747 62  Mokré Lazce
Česká republika
tel.: +420 553 757 111
fax: +420 553 757 101
info@haberkorn.cz
Bezplatný kontakt pro slovenské zákazníky
tel.: 0800 042 204
fax: 0800 042 205
info@haberkorn.sk
Oddělovací linka
TRUBKOVÝ SYSTÉM – AUTOMATIZACE KARAKURI

Jednoduché automatizace tzv. „KarakuriJako výhradní zástupce německé firmy Item Industrietechnik GmbH pro ČR a SR představujeme systém ruční automatizace, který i při nízkých pořizovacích nákladech umožňuje automatizovat Váš provoz!

Jedná se o stavebnicový trubkový systém LPS (D30), který lze použít i pro stavbu stále žádanější jednoduché automatizace tzv. „Karakuri". Tento ruční systém mechanizace umožní automatizovat bez použití drahých elektroprvků, jako jsou čidla, servomotory a pohony hnaných médii.

Základem systému jsou trubky průměru 30 mm. S použitím dalšího příslušenství a vyráběných dílů lze vytvořit jednoduché překlápěcí regály, skluzy, výtahy atd. za použití pouze gravitace, lidské síly příp. pružin.

Nízká hmotnost sestavy v kombinaci s vysokou tuhostí konstrukce nebo možnost propojení trubkového systému LPS se standardními čtvercovými profily řady MB, to vše zajistí trubkový systém LPS. Díky ESD provedení jsou výrobky citlivé na elektrostatický výboj chráněny při manipulaci. Všechny tyto výhody jsou zachovány i při sestavení jako „Karakuri".

Vyzkoušejte i Vy a zhodnoťte, co vše Vám tato jednoduchá automatizace přinese! Všechny prvky jsou běžně dostupné, takže veškerý sortiment je expedován v obvyklých dodacích termínech.

• katalog Trubkového systému LPS (EN / DE)
• informace k trubkovému systému LPS
žádost o prezentaci naším obchodním zástupcem či zaslání tištěného materiálu

Oddělovací linka

© copyright Haberkorn s.r.o.    |     Mapa stránek  Ikona Sitemap     |     Textová verze stránek  Ikona text     |     Odběr novinek  Ikona News     |     RSS novinky  Ikona RSS     |     Facebook  Ikona Facebook     |     Google+  Ikona Google+