Oplocení skladových prostor

Systém oplocení skladových prostor je vyráběn tak, aby splňoval všechny dnešní požadavky vyžadované v této oblasti. Samozřejmostí jsou výborné bezpečnostní vlastnosti a splnění EN norem

Design obrázek kategorie
Haberkorn s.r.o.
Generála Vlachého 305
747 62  Mokré Lazce
Česká republika
tel.: +420 553 757 145
fax: +420 553 757 120
staveb.systemy@haberkorn.cz
Bezplatný kontakt pro slovenské zákazníky
tel.: 0800 042 204
fax: 0800 042 205
info@haberkorn.sk
Průmyslová oplocení » Oplocení skladových prostor
Oddělovací linka
OPLOCENÍ SKLADOVÝCH PROSTOR

Bezpečnost
Systém oplocení skladových prostor je vyráběn tak, aby splňoval všechny dnešní požadavky vyžadované v této oblasti. Samozřejmostí jsou výborné bezpečnostní vlastnosti a splnění EN norem, které jsou vyžadovány pro tuto kategorii ochrany.

Účelnost
Kromě bezpečnosti je důležité, aby systém oplocení fungoval bez problémů. Záměrem systému je splnění požadavku, aby usnadňoval práce jak na vnitřní, tak na vnější straně oplocení. Pro maximální funkčnost Vám doporučujeme seznámit se blíže se sortimentem příslušenství.

Univerzálnost
Systém oplocení skladových prostor je založen na standardizovaných prvcích jako jsou panely, sloupky a barevné provedení, čímž je umožněno snadné doplnění stávajícího oplocení. Zjistíte také, jak jednoduchá je montáž výrobků Axelent díky uživatelsky přívětivému návodu.

Hospodárnost
Přizpůsobivost a jednoduchá manipulace společně s rychlými dodávkami a montáží zajišťuje, že s využitím systému Axelent vždy získáte ekonomicky výhodné řešení.

Čtyři rozdílné systémy
Axelent oplocení skladových prostor je rozděleno do čtyř řad se společným označením Store: Safestore, Flexistore a StoreRoomX-Store. Výběr řady závisí na Vašich konkrétních požadavcích.
Velice rádi Vám však s výběrem pomůžeme. Zároveň se staráme, abychom měli všechny naše položky ve standardních barvách a v dostatečném množství na skladě.

 

Oddělovací linka

© copyright Haberkorn s.r.o.    |     Mapa stránek  Ikona Sitemap     |     Textová verze stránek  Ikona text     |     Odběr novinek  Ikona News     |     RSS novinky  Ikona RSS     |     Facebook  Ikona Facebook     |     Google+  Ikona Google+