Ozubená kola, tyče a soukolí

Modulové ozubení patří ke klasickým komponentům pro mechanický přenos otáčivého a přímočarého pohybu, které nacházejí uplatnění v mnoha průmyslových aplikacích

Design obrázek kategorie
Haberkorn s.r.o.
Generála Vlachého 305
747 62  Mokré Lazce
Česká republika
tel.: +420 553 757 126
fax: +420 553 757 127
stroj.elementy@haberkorn.cz
Bezplatný kontakt pro slovenské zákazníky
tel.: 0800 042 204
fax: 0800 042 205
info@haberkorn.sk
Pohonné systémy » Ozubená kola, tyče a soukolí
Oddělovací linka
OZUBENÁ KOLA, TYČE A SOUKOLÍ

Modulové ozubení patří ke klasickým komponentům pro mechanický přenos otáčivého a přímočarého pohybu, které nacházejí uplatnění v mnoha průmyslových aplikacích.

V rámci standardních dodávek nabízíme ozubená kola a ozubené tyče s čelním přímým ozubením a úhlem záběru 20  v modulu M1 – M6. Provedení kol je s nábojem či bez náboje.

Ozubená soukolí nabízíme buď s přímým, nebo spirálním ozubením. Ozubená soukolí se dodávají buď v párech, nebo i jednotlivě. Ozubená kola i soukolí mají předvrtanou díru.

Pro výrobu všech dílů se standardně používá ocel C45.

Standardní ozubená kola, tyče a soukolí upravujeme v naší kovoobráběcí dílně. Nad rámec standardního sortimentu zajišťujeme výrobu kol a tyčí dle výkresové dokumentace z různých materiálů včetně indukčního kalení ozubení. Naše výrobní možnosti naleznete zde.

Oddělovací linka
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
Oddělovací linka

© copyright Haberkorn s.r.o.    |     Mapa stránek  Ikona Sitemap     |     Textová verze stránek  Ikona text     |     Odběr novinek  Ikona News     |     RSS novinky  Ikona RSS     |     Facebook  Ikona Facebook     |     Google+  Ikona Google+