Pohony ozubenými řemeny

Pohony ozubenými řemeny

Design obrázek kategorie
Haberkorn s.r.o.
Generála Vlachého 305
747 62  Mokré Lazce
Česká republika
tel.: +420 553 757 126
fax: +420 553 757 127
remeny@haberkorn.cz
Bezplatný kontakt pro slovenské zákazníky
tel.: 0800 042 204
fax: 0800 042 205
info@haberkorn.sk
Pohonné systémy » Pohony ozubenými řemeny
Oddělovací linka
POHONY OZUBENÝMI ŘEMENY

Tyto synchronní převody nachází stále větší uplatnění ve všech odvětvích průmyslu. Jsou vyráběny z polyuretanu nebo neoprénu. V oblasti polyuretanových řemenů spolupracujeme s firmami ELATECH a GATES MECTROL, výrobcem neoprénových řemenů je firma GATES. Při návrhu nového převodu lze tedy vybrat z široké škály ozubených řemenů tak, aby byl zvolen optimální převod z pohledu životnosti a v optimálním poměru cena/výkon. Pro správné měření předepnutí řemenů je možno dodat mechanický nebo frekvenční měřič předepnutí.

Ozubené řemenice se dodávají jako polotovar s předvrtanou dírou nebo pro upínací pouzdro TaperLock®. Ozubené řemeny se dodávají také v metráži, polyuretanové řemeny lze dodat se speciálními vrstvami ze strany hřbetu řemene, které slouží jako dopravní řemeny.

Ozubené řemeny upravujeme, případně ve spolupráci s našimi partnery vyrábíme zcela speciální řemeny dle požadavku zákazníka. Naše výrobní možnosti naleznete zde.

Jako součást řemenových převodů dodáváme také řemenové napínáky firmy RESATEC, upínací pouzdra BK a TaperLock®, upínací destičky.

Oddělovací linka

© copyright Haberkorn s.r.o.    |     Mapa stránek  Ikona Sitemap     |     Textová verze stránek  Ikona text     |     Odběr novinek  Ikona News     |     RSS novinky  Ikona RSS     |     Facebook  Ikona Facebook     |     Google+  Ikona Google+