Řetězová kola

Řetězová kola jsou součástí každého řetězového pohonu. Naše nabídka standardních řetězových kol je určena především pro použití s válečkovými řetězy tzv. Evropské konstrukce

Design obrázek kategorie
Haberkorn s.r.o.
Generála Vlachého 305
747 62  Mokré Lazce
Česká republika
tel.: +420 553 757 130
fax: +420 553 757 127
retezy@haberkorn.cz
Bezplatný kontakt pro slovenské zákazníky
tel.: 0800 042 204
fax: 0800 042 205
info@haberkorn.sk
Pohonné systémy » Pohony řetězy » Řetězová kola
Oddělovací linka
ŘETĚZOVÁ KOLA

Řetězová kola jsou součástí každého řetězového pohonu. Naše nabídka standardních řetězových kol je určena především pro použití s válečkovými řetězy tzv. Evropské konstrukce, tedy dle normy DIN 8187 (kola pro řetězy americké konstrukce DIN 8188 dodáváme na vyžádání). Většina nabízených provedení je určena pro řetězy jedno, dvou a třířadé.

Pro výrobu řetězových kol jsou používány oceli C45, materiál St52, případně šedá litina.

Velká část sortimentu je dodávána přímo ze skladu v ČR. Zvláště provedení kol pro upínací pouzdra Taper Lock® a Systém BEA jsou určena přímo pro montáž na hřídel a nevyžadují další úpravu.

Provedení řetězových kol s indukčně kaleným ozubením dosahují výrazně delší životnosti díky lepší odolnosti vůči opotřebení.

Mimo standardní sortiment upravujeme v naší obrobně polotovary dle výkresové dokumentace, či vyrábíme řetězová kola na zakázku a to až do průměru 1.000 mm. Současně zajišťujeme různé typy povrchového zušlechtění (kalení, cementování, pokovení).
Naše výrobní možnosti naleznete zde.

Oddělovací linka
STANDARDNÍ NABÍDKA ŘETĚZOVÝCH KOL
Oddělovací linka

© copyright Haberkorn s.r.o.    |     Mapa stránek  Ikona Sitemap     |     Textová verze stránek  Ikona text     |     Odběr novinek  Ikona News     |     RSS novinky  Ikona RSS     |     Facebook  Ikona Facebook     |     Google+  Ikona Google+