Řetězy

Válečkové řetězy se používají ve strojírenství pro přenos hnacích sil mechanickým převodem z hnacího řetězového kola na hnané řetězové kolo

Design obrázek kategorie
Haberkorn s.r.o.
Generála Vlachého 305
747 62  Mokré Lazce
Česká republika
tel.: +420 553 757 130
fax: +420 553 757 127
retezy@haberkorn.cz
Bezplatný kontakt pro slovenské zákazníky
tel.: 0800 042 204
fax: 0800 042 205
info@haberkorn.sk
Oddělovací linka
ŘETĚZY

Válečkové řetězy se používají ve strojírenství pro přenos hnacích sil mechanickým převodem z hnacího řetězového kola na hnané řetězové kolo a dále v celé škále dopravních aplikací na velkém množství rozličných strojů různých účelů a velikostí.

Průmyslové válečkové řetězy pro pohonnou techniku se vyrábějí zásadně podle norem DIN 8187 nebo DIN 8188. Normy DIN však nespecifikují požadavky na odolnost vůči opotřebení a na životnost válečkových řetězů. Uživatelé se na trhu setkávají s mimořádnými kvalitativními rozdíly mezi jednotlivými značkami, které nutně neodpovídají rozdílům v ceně produktů.

Vysokovýkonné válečkové řetězy IWIS – nejvyšší kvalita
Tyto řetězy dosahují nejlepších hodnot pevnosti při přetržení, životnosti a odolnosti vůči opotřebení. Nasazením těchto řetězů je možné výrazně redukovat náklady na údržbu a provoz stroje.

Standardní válečkové řetězy
Tyto řetězy jsou posazeny v horním segmentu běžně používaných kvalitních řetězů. Splňují požadavky DIN norem, jsou používány ve většině běžných aplikací. Podle rozměrů, způsobů použití, použitých materiálů a výkonnostních parametrů se dělí do několika skupin:

DONGHUA – nový partner pro řetězy
Od roku 2013 oficiálně zastupujeme značku DONGHUA – největšího čínského výrobce řetězů (3.600 zaměstnanců, 50.000 tun řetězů ročně) s více než 30letou tradicí ve výrobě řetězů. Tyto výrobky byly v Evropě léta prodávány pod mnohými privátními značkami. Spolupráce s firmou DONGHUA nám umožnila významně rozšířit nabídku pohonných, dopravních a speciálních řetězů ve vysoké kvalitě, kterou naše společnost garantuje. Distribuční a servisní centrum výrobce se zkušenými odborníky a mimořádnou skladovou zásobou se nachází v Nizozemí.

Ekonomické válečkové řetězy
Tyto řetězy jsou ekonomicky zajímavou alternativou vhodnou pro nenáročné aplikace.

V oblasti řetězových převodů spolupracujeme s našimi zákazníky na návrzích řešení optimálních pro danou aplikaci. Rádi pomůžeme s návrhem řetězového pohonu, stačí vyplnit náš online dotazník, který naleznete zde.

Řetězy upravujeme, případně ve spolupráci s našimi partnery vyrábíme zcela speciální řetězy dle požadavku zákazníka. Naše výrobní možnosti naleznete zde.

Oddělovací linka
ON-LINE VÝPOČTOVÝ FORMULÁŘ
Oddělovací linka
CAD KNIHOVNY PRVKŮ

(Všechny knihovny na serveru TraceParts)

Oddělovací linka

© copyright Haberkorn s.r.o.    |     Mapa stránek  Ikona Sitemap     |     Textová verze stránek  Ikona text     |     Odběr novinek  Ikona News     |     RSS novinky  Ikona RSS     |     Facebook  Ikona Facebook     |     Google+  Ikona Google+