Systém pro stavbu stolů

Systém TA je díky své modulární koncepci velmi mnohostranně a flexibilně využitelný. Pouze s několika prvky umožňuje vytvořit různé aplikace.

Design obrázek kategorie
Haberkorn s.r.o.
Generála Vlachého 305
747 62  Mokré Lazce
Česká republika
tel.: +420 553 757 145
fax: +420 553 757 120
staveb.systemy@haberkorn.cz
Bezplatný kontakt pro slovenské zákazníky
tel.: 0800 042 204
fax: 0800 042 205
info@haberkorn.sk
Zvedací systémy » Systém pro stavbu stolů
Oddělovací linka
SYSTÉM PRO STAVBU STOLŮ

Jednotky v ocelovém profilu

Systém TASystém TA je ideální pro montážní pracoviště, pracovní stoly, kancelářské stoly, vestavěné kuchyně nebo v kombinaci se systémem hliníkových profilů pro zařízení s požadavky na vysoké zatížení a stabilitu. Příčníky nebo montážní držáky konzoly jsou připevněny na montážní desku. Držáky desky stolu, patky stolu, příčky a montážní držáky jsou dodávány se všemi nezbytnými šrouby.

Systém TUSystém TU je vhodný pro montážní pracoviště s požadavky na vysoké zatížení a stabilitu. Příčníky jsou připojeny k přivařeným montážním deskám. S příčníky jsou dodávány všechny potřebné upevňovací šrouby. TU jednotka se skládá ze dvou ocelových trubek. Pozinkovaná vodicí trubka je namontována na kuličková vedení. Zvedání je zajištěno pomocí hydraulického válce.


Jednotky v hliníkovém profilu

Systém TQSystém TQ se používá pro montážní pracoviště, která jsou vyrobena z hliníkových profilů a jako podstava pro vícestopé dopravníkové systémy. Drážka (8 mm) umožňuje namontování příčníku, upevnění polic a příslušenství po celé délce jednotky. TQ jednotka se skládá z bezbarvého eloxovaného extrudovaného hliníkového profilu. Trubka z nerezové oceli je upevněna na kluzných vedeních. Zvedání je zajištěno pomocí hydraulického válce.

Systém TTSystém TT je ideální pro montážní stoly, montážní linky, kancelářské stoly, nastavitelné postele, vany, u nábytku a ve strojírenství. Drážky na třech stranách jednotky (8 mm) umožňují uchycení příčníků, polic, držáků a příslušenství po celé délce jednotky. V kombinaci s PB čerpadly mohou být realizovány rohové kombinace a podobná propojená pracoviště. TT jednotka se skládá ze dvou eloxovaných extrudovaných hliníkových profilů s plastovým vedením. Zvedání je zajištěno pomocí hydraulických válců.

Oddělovací linka

© copyright Haberkorn s.r.o.    |     Mapa stránek  Ikona Sitemap     |     Textová verze stránek  Ikona text     |     Odběr novinek  Ikona News     |     RSS novinky  Ikona RSS     |     Facebook  Ikona Facebook     |     Google+  Ikona Google+