Upínací systémy

Používají se k vybavení obráběcích strojů a slouží jako základny pro montážní nebo upínací přípravky. Pomáhají efektivně využít potenciál stroje nebo obráběcího centra.

Design obrázek kategorie
Haberkorn s.r.o.
Generála Vlachého 305
747 62  Mokré Lazce
Česká republika
tel.: +420 553 757 112
fax: +420 553 757 127
normovane.dily@haberkorn.cz
Bezplatný kontakt pro slovenské zákazníky
tel.: 0800 042 204
fax: 0800 042 205
info@haberkorn.sk
Normované díly » Upínací systémy
Oddělovací linka
UPÍNACÍ SYSTÉMY

Používají se k vybavení obráběcích strojů a slouží jako základny pro montážní nebo upínací přípravky. Pomáhají efektivně využít potenciál stroje nebo obráběcího centra. V nabídce jsou nejen klasické rovinné desky, ale i desky svislé, ve tvaru úhelníku (jednostranného nebo oboustranného), či hranolu. Nejčastěji používané jsou systémy s T-drážkami nebo systémy s otvory. Předpokládá se jejich další osazení různými upínacími prvky Halder. Aby bylo možno vzájemně kombinovat oba už zmíněné upínací systémy – upínací systém s T-drážkou a upínací systém s otvory - jsou v nabídce přechodové prvky.

Podle požadavků zákazníka je možno dohodnout výrobu komponentů upínacích systémů v nestandardním provedení. Např. komponenty z lehké slitiny nahrazující klasickou šedou litinu z důvodu nízké nosnosti pracovního stolu obráběcího stroje. Katalogové rozměry komponentů upínacích systémů nemusí vyhovovat požadavkům všech zákazníků a je možno změnit parametry nebo provedení zákazníkovi na míru. Nestandardní řešení se realizují na poptávku.

Další možnosti také nabízí vícenásobný upínací systém umožňující vícenásobné upnutí obrobků a tím časovou úsporu a zefektivnění jejich opracování.

 

Oddělovací linka

© copyright Haberkorn s.r.o.    |     Mapa stránek  Ikona Sitemap     |     Textová verze stránek  Ikona text     |     Odběr novinek  Ikona News     |     RSS novinky  Ikona RSS     |     Facebook  Ikona Facebook     |     Google+  Ikona Google+