Vedení řetězů

Plastová vedení řetězů jsou používána v řadě standardních profilů. Slouží pro uchycení, nebo korektní vedení jedno, dvou, či třířadých válečkových řetězů až do rozteče 2“ především u dopravních aplikací

Design obrázek kategorie
Haberkorn s.r.o.
Generála Vlachého 305
747 62  Mokré Lazce
Česká republika
tel.: +420 553 757 126
fax: +420 553 757 127
stroj.elementy@haberkorn.cz
Bezplatný kontakt pro slovenské zákazníky
tel.: 0800 042 204
fax: 0800 042 205
info@haberkorn.sk
Oddělovací linka
VEDENÍ ŘETĚZŮ

Plastová vedení řetězů jsou používána v řadě standardních profilů. Slouží pro uchycení, nebo korektní vedení jedno, dvou, či třířadých válečkových řetězů až do rozteče 2“ především u dopravních aplikací.
Pro výrobu jsou použity plasty na bázi polyetylenu s velmi dobrými kluznými vlastnostmi. Mezi výhody jejich použití patří vysoká odolnost vůči opotřebení, odolnost vůči kyselinám či nízká hmotnost. Eliminují opotřebení řetězu po dobu jeho životnosti tím, že eliminují tření mezi řetězem a vedením.

Některá provedení jsou dodávána i pro použití v kombinaci s ocelovým C-profilem, který usnadňuje uchycení vedení na zařízení.

Standardně jsou dodávána v délkách 2m, na přání však i v jiných délkách, materiálech a provedeních.
 

Oddělovací linka

© copyright Haberkorn s.r.o.    |     Mapa stránek  Ikona Sitemap     |     Textová verze stránek  Ikona text     |     Odběr novinek  Ikona News     |     RSS novinky  Ikona RSS     |     Facebook  Ikona Facebook     |     Google+  Ikona Google+