Zakázková výroba

Zakázková výroba

Design obrázek kategorie
Haberkorn s.r.o.
Generála Vlachého 305
747 62  Mokré Lazce
Česká republika
tel.: +420 553 757 126
fax: +420 553 757 127
stroj.elementy@haberkorn.cz
Bezplatný kontakt pro slovenské zákazníky
tel.: 0800 042 204
fax: 0800 042 205
info@haberkorn.sk
Pohonné systémy » Zakázková výroba
Oddělovací linka
ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Požadavky na dodávky komponentů či celých pohonů, vyrobených dle výkresové dokumentace, se stávají stále četnějšími. Obvykle jsou motivovány snahou optimalizovat technické řešení, které by za použití standardních komponentů neplnilo ideálně požadavky zadavatele. Příčinou je často také dosažení úspory času nutného na pořízení dílu nebo finanční úspory.

V reakci na tento trend jsme začali dodávat jednak modifikované standardní komponenty (např. zušlechtěná ozubení, díly s upravenými otvory pro hřídel, drážkami pro pero apod.) nebo komponenty vyráběné zcela dle požadavku zákazníka či charakteru aplikace. Obojí dodáváme v krátkých dodacích lhůtách.

Přehled výrobních operací, které pro Vás umíme zajistit:

Jsme připraveni vybrat a doporučit pro danou aplikaci vhodné řešení, případně zkonzultovat, zda předepsané řešení odpovídá dané aplikaci. Pro výrobu zakázkových dílů pracujeme s výkresy dílů v programu AutoCAD nebo SolidWorks.

Kvalitu vyrobených dílů vždy kontrolujeme za použití moderních měřících zařízení. Na požádání vystavujeme protokol o měření.

  • Přehledový prospekt Zakázková výroba naleznete v sekci Ke stažení.

 

Oddělovací linka

© copyright Haberkorn s.r.o.    |     Mapa stránek  Ikona Sitemap     |     Textová verze stránek  Ikona text     |     Odběr novinek  Ikona News     |     RSS novinky  Ikona RSS     |     Facebook  Ikona Facebook     |     Google+  Ikona Google+