Trubkový systém – jednoduchá automatizace "Karakuri"

Jako výhradní zástupce německé firmy Item Industrietechnik GmbH pro ČR a SR představujeme systém ruční automatizace, který i při nízkých pořizovacích nákladech umožňuje automatizovat Váš provoz!

Jedná se o stavebnicový trubkový systém LPS (D30), který lze použít i pro stavbu stále žádanější jednoduché automatizace tzv. „Karakuri". Tento ruční systém mechanizace umožní automatizovat bez použití drahých elektroprvků, jako jsou čidla, servomotory a pohony hnaných médii.

Základem systému jsou trubky průměru 30 mm. S použitím dalšího příslušenství a vyráběných dílů lze vytvořit jednoduché překlápěcí regály, skluzy, výtahy atd. za použití pouze gravitace, lidské síly příp. pružin.

Nízká hmotnost sestavy v kombinaci s vysokou tuhostí konstrukce nebo možnost propojení trubkového systému LPS se standardními čtvercovými profily řady MB, to vše zajistí trubkový systém LPS. Díky ESD provedení jsou výrobky citlivé na elektrostatický výboj chráněny při manipulaci. Všechny tyto výhody jsou zachovány i při sestavení jako „Karakuri".

Vyzkoušejte i Vy a zhodnoťte, co vše Vám tato jednoduchá automatizace přinese! Všechny prvky jsou běžně dostupné, takže veškerý sortiment je expedován v obvyklých dodacích termínech.


Aktualizováno: 6. 9. 2018