Zástěny proti přímému kontaktu, dezinfekční stojany

Přicházíme s aktuální novinkou. Právě v této době řeší spousta z Vás problém, jak ochránit Vaše zaměstnance, a to nejen před okolním světem. Co dělat, když není možné zamezit přímému kontaktu Vašich pracovníků mezi sebou nebo s okolím?

Využijte naše ochranné zástěny! Ať už do kanceláří, montážních prostor nebo jako výdejní pulty či pulty pro příjem zboží. K dispozici je mnoho variant a pro každý provoz najdeme ideální řešení.

Další možností jak zvýšit bezpečí Vašich pracovníků jsou dezinfekční stojany. Pokud máte ve Vašem provozu místa, kde není možné zabezpečit běžné mytí rukou, doporučujeme použít naše stojany s dezinfekcí. A nejen tam, kde si nelze umýt ruce, dezinfekční prostředky je vhodné používat všude. Snižujete tak riziko šíření nemocí mezi Vašimi pracovníky. Stojany lze doplnit dalším příslušenstvím, např. držáky na jednorázové rukavice, ochranné brýle apod.

V nabídce najdete několik variant ochranných zástěn i dezinfekčních stojanů. Řešení ale také přizpůsobíme Vašim individuálním požadavkům. Pošlete nám Vaši představu, obratem Vám připravíme nabídku na míru.

Více informací najdete zde:


Aktualizováno: 14. 4. 2020