Novinky v sortimentu hliníkových profilů II/2020

Novinky společnosti item z podzimu 2020 umožňují nová řešení, která fungují přesně a spolehlivě v každodenním průmyslovém životě. Ať už lineární osy, pracovní plochy pro přípravu výroby nebo přepravní vozíky pro intralogistiku: společnost item neustále pracuje na rozšiřování technických možností prostřednictvím nových procesů.

Všechny informace o nových komponentech najdete v aktuálním katalogu novinek. K dispozici jsou zde veškeré informace a technické detaily ke všem novinkám.

Stavebnicový systém MB

Pomocí desky s drážkami X 8 vznikají velké, zatížitelné pracovní povrchy nebo kompletní stěny s průběžnými drážkami v přesných vzdálenostech po celé ploše.

Díky inovativním lepicím multiblokům dokážete plošné prvky připevnit rychle, bez opracování a lícovaně je zapustit do profilového rámu. Nový profil vnitřní stěny X 8 40x27 slouží jako neviditelné vyztužení za plošnými prvky nebo jako skrytý držák pro nástavby.

Systém pro štíhlou výrobu

Nová koncová krytka D30 H43 jako vyvýšený koncový díl zabraňuje sklouznutí kabelů při visícím uložení nosného profilu. To rovněž usnadňuje přepravu transportními vozíky.

Pomocí otočné křížové spojky D30-70 se vytvoří stabilní spojení mezi křížujícími se profily v libovolném úhlu. Ložiskový blok 8 80x80-50 kontroluje rotační pohyb pohybujících se komponentů pomocí rotačních tlumičů, které dokáží spolehlivě absorbovat i velké momenty.

Automatizační systém

Lineární jednotka KGT 6 60 na malém prostoru spojuje pohon kuličkovým šroubem se zdvihem až 2.600 mm a možnost velkého zatížení. Opakovatelná přesnost 0,01 mm zajišťuje vysoce přesnou automatizaci.

Novinkou je pak item MotionKits, sada, která pod jedním objednacím číslem nabízí lineární jednotku KGT 6 60 včetně pohonu a řídící jednotky. Můžete si zvolit ze tří zdvihů. Tyto sady jsou dostupné za výhodnější cenu.

Rámy a kryty strojů

Zvenku přístupné kabelové žlaby nových profilů X 8 M45 XMS znamenají revoluci v konstrukci kabin strojů s integrovanými ovládacími prvky. Mezitím lze při použití nového pantu X 8 Al FP4 téměř okamžitě zabudovat bezrámové dveře.

Video - Novinky II/2020 přehledně

item Industrietechnik GmbH

Společnost item Industrietechnik GmbH to je především kvalita dodávaných produktů a služeb. Jeden princip použitelný pro nekonečně mnoho řešení.

CAD databáze systému hliníkových profilů

Nemáte čas při konstrukci zařízení kreslit každou součástku? Použijte databázi CAD výkresů hliníkových profilů ve všech základních 2D a 3D formátech.

CAD knihovny:

item on-line katalog - CAD knihovny
item - CAD knihovny (server TraceParts) 
item - CAD knihovny (server SolidComponents)

Databáze obsahuje více než 7.500 unikátních dílů. Všechny parametry a materiály jsou shodné s díly, které Vám následně dodáme.

Obraťte se na nás – jednoduše Vám pomůžeme s projektem

Neváhejte se na nás obrátit. Ať už řešíte zcela nový projekt, nebo jen úpravu stávajícího řešení.

Disponujeme rozsáhlou sítí obchodních poradců, kteří Vás mohou navštívit ve Vašem provozu, silným technickým zázemím v podobě početného a zkušeného týmu konstruktérů a techniků, taktéž odbornými montážními týmy a v neposlední řadě největším skladem námi nabízených komponentů ve střední Evropě.

Obraťte se na nás telefonicky, nebo využijte formulář k zaslání dotazu.


Aktualizováno: 2. 3. 2021