Ložiska

Jste spokojeni s našimi službami a chcete rozšiřovat spolupráci s námi o další produkty? Pak právě pro Vás jsme do nabídky zahrnuli ložiska. V rotačních ložiscích a ložiskových domcích jsme autorizovaným partnerem japonsko-francouzského výrobce NTN-SNR Roulements, který dodává produkty prémiové kvality. Pakliže požadujete ložiska jiných značek, například domky FK, nebo ložiska FAG, rádi je pro Vás zajistíme. Potřebujete-li kloubová oka, dodáme Vám produkty od německého výrobce FLURO. A to vše nejen ve standardních, ale i speciálních provedeních.Rychlá dostupnost

Náš centrální sklad v Mokrých Lazcích patří mezi nejlépe vybavené sklady v Evropě. Většinu ložisek a ložiskových domků, dodáváme přímo z našeho skladu. Zboží, které si objednáte, pak obdržíte následující pracovní den. Neskladové položky dodáváme do jednoho týdne. 

Tištěné katalogy pro naše zákazníky zdarma!

Snažíme se ulehčit Vaši práci! Patříte k těm, kteří raději než s elektronickými katalogy pracují s těmi tištěnými? Tak právě pro Vás je určena jedna z našich nadstandardních služeb. Veškeré katalogy, brožury nebo letáky zasíláme našim zákazníkům na vyžádání poštou zdarma.