Ložiska

Jste spokojeni s našimi službami a chcete rozšiřovat spolupráci s námi o další produkty? Pak právě pro Vás jsme do nabídky zahrnuli ložiska. V rotačních ložiscích a ložiskových domcích jsme autorizovaným partnerem japonsko-francouzského výrobce NTN-SNR Roulements, který dodává produkty prémiové kvality. Pakliže požadujete ložiska jiných značek, například domky FK, nebo ložiska FAG, rádi je pro Vás zajistíme. Potřebujete-li kloubová oka, dodáme Vám produkty od německého výrobce FLURO. A to vše nejen ve standardních, ale i speciálních provedeních.Kluzná pouzdra

Kluzná pouzdra jsou určená pro uložení částí strojů s rotačním pohybem a radiálním zatížením. Tato pouzdra vyžadují v radiálním směru minimální prostor, jsou vhodná pro aplikace s malými zástavbovými rozměry a jsou také výrazně ekonomičtější oproti valivým ložiskům. Mezi další nesporné výhody patří odolnost vůči nečistotám a korozi, menší hlučnost. Některé typy pouzder nevyžadují údržbu (domazávání), jsou odolné proti rázům a mají vysokou teplotní odolnost.

Pouzdra dodáváme od jednotek milimetrů až po průměr 1.000 mm, přírubová a bezpřírubová. Použití kluzných pouzder přináší také ekonomické řešení při náhradě valivých ložisek a u aplikací s malými zástavbovými rozměry.

K výrobě se používají materiály jako je ocel, bronz, slinutý bronz, PTFE, polyamid nebo jsou pouzdra vyrobena kombinací více materiálů. Kluzná pouzdra dodáváme také vyráběná na míru dle požadavků zákazníka.

Kloubová oka

Potřebujete vybrat správné kloubové oko pro vaši aplikaci? Neváhejte nás kontaktovat rádi Vám pomůžeme. Pracujeme s kloubovými oky německého výrobce FLURO, jenž se řadí mezi špičky na trhu ve svém oboru.

Nabízíme kloubová oka dle DIN ISO 12240 s levým a pravým závitem v provedení vnitřním i vnějším. Kloubové (kluzné) části mohou být vyrobeny z oceli, PTFE, brozni atd. Díky kombinaci různých materiálů mohou být oka bezúdržbová. Pokud si nevyberete z naší nabídky kloubových ok rádi pro Vás zajistíme řešení na míru.

Rychlá dostupnost

Náš centrální sklad v Mokrých Lazcích patří mezi nejlépe vybavené sklady v Evropě. Většinu ložisek a ložiskových domků, dodáváme přímo z našeho skladu. Zboží, které si objednáte, pak obdržíte následující pracovní den. Neskladové položky dodáváme do jednoho týdne. 

Tištěné katalogy pro naše zákazníky zdarma!

Snažíme se ulehčit Vaši práci! Patříte k těm, kteří raději než s elektronickými katalogy pracují s těmi tištěnými? Tak právě pro Vás je určena jedna z našich nadstandardních služeb. Veškeré katalogy, brožury nebo letáky zasíláme našim zákazníkům na vyžádání poštou zdarma.