Novinky

Rozšíření sortimentu ložisek

Rozšiřujeme sortiment ložisek.

Nově jsme do naší nabídky zařadili valivá ložiska špičkového výrobce NTN Corporation.

Samozřejmostí je technická podpora při výběru správného řešení. Neváhejte se na nás obrátit, pomůžeme Vám s výběrem správného řešení.

Novinky v sortimentu hliníkových profilů I/2022

Nové nápady pro vaše konstrukce – letošními jarními novinkami společnosti item jsou opět produktové i digitální inovace. Pomohou vám ještě více rozvinout potenciál vašich konstrukcí.

Dokonalé využití všech výhod stavebnicového systému item je aplikováno například u řešení item dopravníkových systémů.

Nový interaktivní e-paper Novinky I/2022 Vám představí nejnovější komponenty, funkční vylepšení i novinky v online konfigurátorech, a to včetně odkazů na videa a doplňující informace.

interaktivní e-paper Novinky I/2022

VOSS a Haberkorn - spojení, která vydrží

Hydraulické šroubení německé firmy VOSS Fluid představuje prvotřídní kvalitu, která se osvědčuje i v nejtěžších provozních podmínkách. Kombinace odolných materiálů a jedinečné povrchové úpravy VOSS coat Vám zajistí bezproblémovou montáž a dlouhý bezúdržbový provoz.

Spolupráce Haberkorn a VOSS přináší produkty prémiové kvality, širokou skladovou dostupnost a odborné technické poradenství. 

 

Ekonomické pracovní stoly item

Ušetřete náklady s ekonomickými stoly společnosti item Industrietechnik GmbH. Využijte robustní pracovní stoly standardních rozměrů nebo v přizpůsobených velikostech s co nejnižší spotřebou materiálu. Nabízíme jak stoly na bázi hliníkových profilů řady 8, tak stavěné z trubkového systému pro štíhlou výrobu D30. Základní modely lze dle potřeby rozšířit o nástavby a police.

item a Haberkorn - kvalita, preciznost, rychlost

Společnost item Industrietechnik GmbH je jeden z našich nejvýznamnějších obchodních partnerů. Již desítky let do nás item vkládá důvěru formou výhradního zastoupení pro Českou i Slovenskou republiku. Díky tomu nabízíme našim zákazníkům nejen kompletní produktovou nabídku, ale také služby a servis na nejvyšší úrovni.

Společnost item je průkopníkem a světovým lídrem na trhu modulárních systémů pro průmyslové aplikace. Portfolio produktů zahrnuje více než 4.000 vysoce kvalitních komponentů pro konstrukci rámů strojů, pracovních stanic, automatizačních řešení a aplikací štíhlé výroby.

 

Třídění odpadu

Třídění odpadu by mělo být již běžnou každodenní záležitostí, jak v domácnostech, tak i na všech pracovištích, bohužel tomu tak všude není.

Česká republika se dlouhodobě drží na evropské špici v žebříčku zemí s nevětším podílem vytříděného odpadu, což je skvělé, ale stále máme co zlepšovat. Celá skupina Haberkorn se řadí mezi společensky zodpovědné firmy, které dbají na třídění a redukci odpadu ve firmě a naše česká pobočka nezůstává pozadu.

GATES a HABERKORN - spolehlivé spojení

Mezi naše nejdůležitejší partnery řadíme i předního světového výrobce v oblasti řemenových pohonů a fluidních systémů GATES. Díky vice než stoleté zkušenosti a kontinuálním investicím do vývoje nových produktů jsou produkty GATES zárukou nejvyšší kvality. Řemeny GATES vám umožní navrhnout efektivnější, produktivnější a ziskovější řešení pohonů ve všech odvětvích průmyslu.

Spolupráce Haberkorn a GATES přináší produkty prémiové kvality, rychle dostupné s odborným technickým poradenstvím ať už v terénu, nebo po telefonu. 

Nová CAD knihovna prvků Haberkorn

Vytvořili jsme nový elektronický katalog prvků pomocí knihoven CADENAS, který usnadní projektování.

Skupiny prvků ve všech hlavních CAD formátech jsou kompatibilní, jsou k dispozici online a průběžně se aktualizují.

Nejžádanější hydraulické hadice u nás skladem

Různé typy hydraulických hadic k dispozici přímo z našeho skladu.

Dnes objednáte, zítra dodáme! 

Potřebujete rychle hydraulické hadice? Skladové zásoby většiny dodavatelů jsou minimální, u nás je to jinak.

Přesvědčte se na našem e-shopu a objednejte hadice s dodatečnou slevou 2 % - pouze při objednání přes e-shop!

Nový katalog Průmyslových hadic a armatur

V katalogu Průmyslové hadice a armatury najdete všechny produkty z naší rozsáhlé nabídky, včetně dalšího příslušenství. 

Jedná se o jednu z nejucelenějších nabídek tohoto sortimentu na trhu.