Novinky

Nový přehledový katalog je tady!

Po pěti letech vydáváme nové, aktualizované vydání přehledového prospektu o skupině Haberkorn a její česko-slovenské pobočce.

V prospektu klademe důraz nejen na představení sortimentu, služeb a servisu, ale také na naše zaměstnance a udržitelné chování, které se stává nedílnou součástí firemní strategie. I proto je tištěné vydání vyrobeno z recyklovaného papíru, který minimálně zatěžuje životní prostředí.

Poznejte svého obchodního partnera blíže. Zjistěte, co vše vám můžeme nabídnout, s čím vám můžeme pomoci... 

Novinky v sortimentu hliníkových profilů II/2022

Čisté a funkční prostředí je základ –  i na podzim přináší společnost item produktové novinky, nyní zaměřené především na čistotu a bezpečnost pracovního prostředí. 

Kromě nového typu přístupových dvěří nebo filtračních systémů pro čisté prostory, item rozšiřuje nabídku profilů a krytek, pojezdových kol, západek, krycích a těsních profilů aj. 

Interaktivní e-paper Novinky II/2022 Vám představí nejnovější komponenty, funkční vylepšení i novinky v online konfigurátorech, a to včetně odkazů na videa a doplňující informace.

interaktivní e-paper Novinky II/2022

NTN a Haberkorn - produkty prémiové kvality

Rozšiřujeme nabídku o produkty japonského výrobce NTN Corporation, technologického lídra v oblasti valivých ložisek. Díky této spolupráci Vám můžeme nabídnout široký sortiment produktů té nejvyšší kvality, zahrnující kuličková, soudečková, kuželíková a jehlová ložiska, včetně mnoha typů ložiskových jednotek.

NTN Corporation je silným hráčem ve všech průmyslových odvětvích, zejména v automobilovém nebo leteckém sektoru. Kromě širokého portfolia produktů klade společnost velký důraz také na inovace, kvalitu finálního produktu a odpovědnost vůči životnímu prostředí.

 

 

STAUFF a Haberkorn - specialisté na hydrauliku

Společnost STAUFF je úspěšný mezinárodní výrobce, vývojář a dodavatel komponentů trubek a hydraulického příslušenství. Haberkorn, jako jeho hlavní zástupce na českém a slovenském trhu, tak může nabídnout široký sortiment držáků, šroubení, spojek, měřící techniky a dalšího příslušenství. 

STAUFF vyniká výjimečným standardem kvality a vysokou připraveností v dodávkách. I díky tomu se stal lídrem na trhu v oblasti hydraulické techniky.

 

Rozšíření sortimentu ložisek

Rozšiřujeme sortiment ložisek.

Nově jsme do naší nabídky zařadili valivá ložiska špičkového výrobce NTN Corporation.

Samozřejmostí je technická podpora při výběru správného řešení. Neváhejte se na nás obrátit, pomůžeme Vám s výběrem správného řešení.

Novinky v sortimentu hliníkových profilů I/2022

Nové nápady pro vaše konstrukce – letošními jarními novinkami společnosti item jsou opět produktové i digitální inovace. Pomohou vám ještě více rozvinout potenciál vašich konstrukcí.

Dokonalé využití všech výhod stavebnicového systému item je aplikováno například u řešení item dopravníkových systémů.

Nový interaktivní e-paper Novinky I/2022 Vám představí nejnovější komponenty, funkční vylepšení i novinky v online konfigurátorech, a to včetně odkazů na videa a doplňující informace.

interaktivní e-paper Novinky I/2022

VOSS a Haberkorn - spojení, která vydrží

Hydraulické šroubení německé firmy VOSS Fluid představuje prvotřídní kvalitu, která se osvědčuje i v nejtěžších provozních podmínkách. Kombinace odolných materiálů a jedinečné povrchové úpravy VOSS coat Vám zajistí bezproblémovou montáž a dlouhý bezúdržbový provoz.

Spolupráce Haberkorn a VOSS přináší produkty prémiové kvality, širokou skladovou dostupnost a odborné technické poradenství. 

 

Ekonomické pracovní stoly item

Ušetřete náklady s ekonomickými stoly společnosti item Industrietechnik GmbH. Využijte robustní pracovní stoly standardních rozměrů nebo v přizpůsobených velikostech s co nejnižší spotřebou materiálu. Nabízíme jak stoly na bázi hliníkových profilů řady 8, tak stavěné z trubkového systému pro štíhlou výrobu D30. Základní modely lze dle potřeby rozšířit o nástavby a police.

item a Haberkorn - kvalita, preciznost, rychlost

Společnost item Industrietechnik GmbH je jeden z našich nejvýznamnějších obchodních partnerů. Již desítky let do nás item vkládá důvěru formou výhradního zastoupení pro Českou i Slovenskou republiku. Díky tomu nabízíme našim zákazníkům nejen kompletní produktovou nabídku, ale také služby a servis na nejvyšší úrovni.

Společnost item je průkopníkem a světovým lídrem na trhu modulárních systémů pro průmyslové aplikace. Portfolio produktů zahrnuje více než 4.000 vysoce kvalitních komponentů pro konstrukci rámů strojů, pracovních stanic, automatizačních řešení a aplikací štíhlé výroby.

 

Třídění odpadu

Třídění odpadu by mělo být již běžnou každodenní záležitostí, jak v domácnostech, tak i na všech pracovištích, bohužel tomu tak všude není.

Česká republika se dlouhodobě drží na evropské špici v žebříčku zemí s nevětším podílem vytříděného odpadu, což je skvělé, ale stále máme co zlepšovat. Celá skupina Haberkorn se řadí mezi společensky zodpovědné firmy, které dbají na třídění a redukci odpadu ve firmě a naše česká pobočka nezůstává pozadu.