Novinky

Tlumicí technika nově v nabídce

Nově jsme do našeho sortimentu zařadili produkty tlumicí techniky společnosti Getzner. 

Rakouská firma Getzner je průkopníkem ve výzkumu a vývoji polyuretanových materiálů pro zvukovou izolaci, redukci kmitů a vibrací. Se svými speciálně vyvinutými výrobky nabízí širokou škálu technických produktů v oblasti akustické izolace a tlumení vibrací.

V našem sortimentu naleznete high-tech materiály Sylomer®, Sylodyn® a izolátory Isotop®, které disponují širokou škálou aplikací.

Udržitelné chování

Firemní odpovědnost za udržitelné chování je dnes velmi diskutované téma, je pro nás jak společenskou povinností, tak i přepokladem firemního úspěchu. Do této kategorie řadíme jak aktivity týkající se životního prostředí, snižování produkce CO2, procesy šetřící zdroje, tak i odpovědný vztah k zaměstnacům a zlepšování prostředí, ve kterém pracují. 

V nové sekci Udržitelné chování najdete veškeré aktivity, kterým se v této oblasti věnujeme. 

 

Ušetřete náklady na energie řemenovými pohony

Využijte lepší a úspornější variantu, která Vám šetří náklady na elektrickou energii a zároveň je efektivnější a udržitelnější. Nahraďte řetězové pohony těmi řemenovými a získejte až 3x větší životnost s menší hmotností.

Zajímají Vás další výhody řemenových pohonů, vhodné varianty řemenů k výměně řetězů nebo výpočet řemenového pohonu?

 

 

Pokud potřebujete poradit v této oblasti, neváhejte se na nás obrátit. Naši odborníci Vám rádi pomohou.

Obraťte se na ně telefonicky, nebo využijte formulář k zaslání dotazu.

 

 

Navštivte nás na konferenci Trendy v robotizaci 2023

Dne 24. a 25. ledna 2023 proběhne již desátý ročník přední technické konference TRENDY V ROBOTIZACI 2023, která sdružuje tuzemské i světové specialisty z oboru robotiky a přidružené automatizace. Jedná se o největší konferenci o průmyslové robotice v České republice.

Haberkorn s.r.o. bude jedním z účastníků a představí ochranná bezpečnostní oplocení Axelent společně s modelovým řešením kolaborativního robota – kobota.

Přijďte nás navštívit a načerpat inspiraci k novým projektům. Najdete zde reálné ukázky aplikací z praxe z ČR i ze zahraničí.

Nová akvizice společnosti Schöffler a Wörner

Po převzetí německých firem Sahlberg, Mühlberger a Schloemer se nám podařilo uskutečnit další akvizici v Německu. Od 1. ledna 2023 převezme Haberkorn technického prodejce Schöffler + Wörner v německém Karlsruhe, který je předním specialistou na bezpečnost práce a průmyslovou techniku v Bádensku. Touto akvizicí rozšiřujeme oblast bezpečnosti práce a posilujeme naše postavení v Německu. Německo se tak vypracovalo na druhou nejsilnější zemi v Haberkorn Group.

Nový přehledový katalog je tady!

Po pěti letech vydáváme nové, aktualizované vydání přehledového prospektu o skupině Haberkorn a její česko-slovenské pobočce.

V prospektu klademe důraz nejen na představení sortimentu, služeb a servisu, ale také na naše zaměstnance a udržitelné chování, které se stává nedílnou součástí firemní strategie. I proto je tištěné vydání vyrobeno z recyklovaného papíru, který minimálně zatěžuje životní prostředí.

Poznejte svého obchodního partnera blíže. Zjistěte, co vše vám můžeme nabídnout, s čím vám můžeme pomoci... 

Novinky v sortimentu hliníkových profilů II/2022

Čisté a funkční prostředí je základ –  i na podzim přináší společnost item produktové novinky, nyní zaměřené především na čistotu a bezpečnost pracovního prostředí. 

Kromě nového typu přístupových dvěří nebo filtračních systémů pro čisté prostory, item rozšiřuje nabídku profilů a krytek, pojezdových kol, západek, krycích a těsních profilů aj. 

Interaktivní e-paper Novinky II/2022 Vám představí nejnovější komponenty, funkční vylepšení i novinky v online konfigurátorech, a to včetně odkazů na videa a doplňující informace.

interaktivní e-paper Novinky II/2022

NTN a Haberkorn - produkty prémiové kvality

Rozšiřujeme nabídku o produkty japonského výrobce NTN Corporation, technologického lídra v oblasti valivých ložisek. Díky této spolupráci Vám můžeme nabídnout široký sortiment produktů té nejvyšší kvality, zahrnující kuličková, soudečková, kuželíková a jehlová ložiska, včetně mnoha typů ložiskových jednotek.

NTN Corporation je silným hráčem ve všech průmyslových odvětvích, zejména v automobilovém nebo leteckém sektoru. Kromě širokého portfolia produktů klade společnost velký důraz také na inovace, kvalitu finálního produktu a odpovědnost vůči životnímu prostředí.

 

 

STAUFF a Haberkorn - specialisté na hydrauliku

Společnost STAUFF je úspěšný mezinárodní výrobce, vývojář a dodavatel komponentů trubek a hydraulického příslušenství. Haberkorn, jako jeho hlavní zástupce na českém a slovenském trhu, tak může nabídnout široký sortiment držáků, šroubení, spojek, měřící techniky a dalšího příslušenství. 

STAUFF vyniká výjimečným standardem kvality a vysokou připraveností v dodávkách. I díky tomu se stal lídrem na trhu v oblasti hydraulické techniky.

 

Rozšíření sortimentu ložisek

Rozšiřujeme sortiment ložisek.

Nově jsme do naší nabídky zařadili valivá ložiska špičkového výrobce NTN Corporation.

Samozřejmostí je technická podpora při výběru správného řešení. Neváhejte se na nás obrátit, pomůžeme Vám s výběrem správného řešení.