Novinky

Kvalitní řetězová řešení IWIS

Představujeme Vám technologického lídra v oblasti řetězových řešení - společnost IWIS.

Produkty značky IWIS dosahují nejlepších hodnot pevnosti při přetržení, životnosti a odolnosti vůči opotřebení. Přísná a průběžná kontrola v průběhu celého výrobního procesu je zárukou dlouhodobého dosahování špičkové kvality produktů.

Spolupráce Haberkorn a IWIS přináší produkty prémiové kvality, rychle dostupné s odborným technickým poradenstvím ať už v terénu nebo po telefonu. 

Bezpečnostní zábradlí - novinka v ochranných oploceních

Švédská společnost Axelent přichází s novým systémem bezpečnostních zábradlí X-Rail jako ideálním doplňkem ochranný ocelových oplocení. Tato novinka zajistí ochranu proti pádu a eliminuje riziko zranění osob ve Vašem provozu.

Zažijte inovace – Novinky I/2021 v sortimentu hliníkových profilů

Větší pevnost, vyšší nosnost, více možností - díky novinkám společnosti item z jara 2021 budou vaše aplikace robustnější a všestrannější než kdykoli předtím. Můžete například vytvořit vysokozátěžové stoly založené na nových sadách zvedacích noh E HD s elektrickým nastavením výšky, které mohou zvedat až jednu tunu hmotnosti.

Tato stránka obsahuje odkazy na všechny nové produkty v systému hliníkových profilů, systému pracovních a montážních stolů, systému štíhlé výroby a lineární techniky. Všechny informace jsou uvedeny v aktuálním katalogu novinek.

Využijte i vy více než 4.000 komponentů stavebnicového systému item.

Průmyslové hadice Semperit SIGMA

Hadice Semperit, to je mnohem víc než jen plast a kov. Semperit nabízí ucelenou řadu průmyslových hadic. Od hadice na vodu, abraziva, po hadice na chemikálie nebo ventilaci.

Novinkou je generace extrémních hadic Semperit SIGMA®, která nyní zahrnuje tři různé verze. Hadice přesvědčují lepší flexibilitou a menším poloměrem ohybu ve srovnání s předchozími hadicemi. Sací a tlakové hadice jsou proto ideální pro hydraulický a pneumatický transport abrazivních materiálů.

Napínací, tlumicí a vibrační technika ROSTA

Představujeme napínací, tlumicí a vibrační techniku švýcarské společnosti ROSTA.

Díky inovativnímu přístupu je společnost ROSTA předním světovým výrobcem napínacích, tlumicích a vibračních systémů. Hlavní prioritou je zaměření na specifické potřeby zákazníků, což významně přispívá k úspěchům společnosti.

Spolupráce Haberkorn a ROSTA přináší produkty prémiové kvality, rychle dostupné s odborným technickým poradenstvím ať už v terénu nebo po telefonu. 

ITEM ACADEMY - Online vzdělávání kdykoli k dispozici

Rozšiřte si své znalosti pomocí interaktivního online školení – item akademie.

Nemáte zrovna čas? Nevadí, akademie je Vám kdykoli k dispozici. Je pouze na Vás, zda ji absolvujete hned nebo si ji rozložíte do více dní a částí.

Pozvánka na online webinář Lineární jednotky - návrh a uvedení do provozu

Přinášíme zdarma webinář z oblasti online konstrukčních nástrojů. Ve spolupráci s předními specialisty společnosti item Industrietechnik GmbH se stanete odborníkem na automatizační řešení ve výrobě.

Unikátní projekt ve štíhlé výrobě

Díky úzké spolupráci společnosti item a Haberkorn Vám nyní můžeme představit sofistikovaný projekt na přepravu dílů přes komunikaci ve výrobní hale. Výsledkem jsou dva mosty z trubkového systému LPS, pracující bez pohonů, senzorů a elektřiny.

Novinky v sortimentu hliníkových profilů II/2020

Novinky společnosti item z podzimu 2020 umožňují nová řešení, která fungují přesně a spolehlivě v každodenním průmyslovém životě. Ať už lineární osy, pracovní plochy pro přípravu výroby nebo přepravní vozíky pro intralogistiku: společnost item neustále pracuje na rozšiřování technických možností prostřednictvím nových procesů.

Všechny informace o nových komponentech najdete v aktuálním katalogu novinek. K dispozici jsou zde veškeré informace a technické detaily ke všem novinkám.

Kluzná pouzdra GLT nově v nabídce

Představujeme Vám novinku v sortimentu ložisek, jedná se o kluzná pouzdra GLT, která jsou určená pro uložení částí strojů s rotačním pohybem a radiálním zatížením.

Německá společnost GLT Bearings GmbH je s více než 45 letou praxí na trhu a zkušeným týmem jedním z nejvýznamnějších dodavatelů kluzných pouzder na evropském trhu.