Novinky

Novinky v sortimentu hliníkových profilů I/2019

Opět Vám přinášíme katalog novinek stavebnicového systému hliníkových profilů, rozšiřující stávající nabídku profilů a jejich příslušenství.

Aktuální novinky přinášejí nové možnosti v oblasti stavebnicového systému MB a jeho příslušenství, vybavení pracovních stolů, systému štíhlé výroby a automatizačního systému.

Rovněž bychom Vás chtěli informovat, že nástroj pro tvorbu konstrukcí byl rozšířen o trubkový systém pro štíhlou výrobu LPS.

Standardní i speciální ozubené řemeny

Na základě přání našich zákazníků doplňujeme informace ke standardním i speciálním řemenům.

V nabídce máme standardní i zakázkové délky, polyuretanové i neoprenové řemeny. Rádi Vám poradíme s volbou vhodného řešení.

Příslušenství ochranných oplocení zařízení řady X-Guard

Vytvořte přehledné a bezpečné pracoviště s maximální efektivitou a úsporou místa pomocí ochranného oplocení řady X-Guard®.

Novinky v sortimentu hliníkových profilů II/2018

Rozšíření stávající nabídky profilů a příslušenství.

Každým rokem přinášíme katalog novinek stavebnicového systému hliníkových profilů rozšiřující stávající nabídku profilů a jejich příslušenství. A není tomu jinak ani tentokrát.

Držáky trubek a hadic STAUFF

Otázka snadné a rychlé montáže potrubí, hadic a trubek nejrůznějších průměrů se často řeší u různých hydraulických systémů, ale i v elektroprůmyslu u rozvodů elektroinstalačních kabelů. 

Dopravníky a dopravníkové systémy

Dopravníky jsou vyvinuty naší společností s použitím vlastních komponentů a komponentů stavebnicového systému ITEM. Všechny typy dopravníků vyrábíme „na míru“, tzn. podle přání zákazníka.

ROSTA – náš nový špičkový dodavatel vibrační techniky

Rádi bychom Vás informovali o zahájení spolupráce se švýcarskou firmou ROSTA, pro niž jsme se stali jediným autorizovaným partnerem v České republice i na Slovensku. Rosta je špičkou na trhu v napínací, tlumicí a vibrační technice.

Ergonomická pracoviště a montážní stoly

Návrhem a výrobou pracovních a montážních stolů s ergonomickými vlastnostmi se zabýváme již dlouhá léta. Právě díky bohatým zkušenostem patříme ke specialistům a dokážeme Vám poradit s každým řešením. Při výrobě pracovišť používáme hliníkové profily německé společnosti item.

Trubkový systém – jednoduchá automatizace "Karakuri"

Jako výhradní zástupce německé firmy Item Industrietechnik GmbH pro ČR a SR představujeme systém ruční automatizace, který i při nízkých pořizovacích nákladech umožňuje automatizovat Váš provoz!

Bezúdržbové válečkové řetězy IWIS

Hledáte vyšší spolehlivost a lepší výkonnost řetězů v pohonných a dopravních aplikacích? Pak bychom Vás rádi upozornili na řetězy německého výrobce IWIS.