Novinky

ROSTA – náš nový špičkový dodavatel vibrační techniky

Rádi bychom Vás informovali o zahájení spolupráce se švýcarskou firmou ROSTA, pro niž jsme se stali jediným autorizovaným partnerem v České republice i na Slovensku. Rosta je špičkou na trhu v napínací, tlumicí a vibrační technice.

Ergonomická pracoviště a montážní stoly

Návrhem a výrobou pracovních a montážních stolů s ergonomickými vlastnostmi se zabýváme již dlouhá léta. Právě díky bohatým zkušenostem patříme ke specialistům a dokážeme Vám poradit s každým řešením. Při výrobě pracovišť používáme hliníkové profily německé společnosti item.

Trubkový systém – jednoduchá automatizace "Karakuri"

Jako výhradní zástupce německé firmy Item Industrietechnik GmbH pro ČR a SR představujeme systém ruční automatizace, který i při nízkých pořizovacích nákladech umožňuje automatizovat Váš provoz!

Bezúdržbové válečkové řetězy IWIS

Hledáte vyšší spolehlivost a lepší výkonnost řetězů v pohonných a dopravních aplikacích? Pak bychom Vás rádi upozornili na řetězy německého výrobce IWIS.

Novinky item – I/2018

Jako výhradní zástupce německé firmy Item Industrietechnik pro ČR a SR Vám opět přinášíme katalog novinek stavebnicového systému hliníkových profilů I/2018 rozšiřující stávající nabídku profilů a jejich příslušenství.

Průmyslové hadice pro výrobce strojů a zařízení

Představujeme speciální nabídku určenou všem výrobcům strojů a zařízení. Ze sortimentu průmyslových hadic bychom Vám rádi doporučili produkty vhodné pro jednotlivá odvětví:

Quick On – příslušenství ochranných oplocení

Informujeme Vás o sortimentu, který nabízíme k ocelovým ochranným oplocením řady X-Guard®. Jedná se o příslušenství Axelent Quick On, s jehož pomocí se pořádek na pracovištích opatřených ochranným oplocením stane samozřejmostí.

Klínové řemeny prémiových značek

Představujeme naši nabídku klínových řemenů, zejména opláštěné řemeny Delta Classic™ a Delta Narrow™ firmy Gates a článkové řemeny společnosti Fenner Drives.

Systémy pro stavbu podest a schodišť

Připomínáme sortiment pro stavbu podest a schodišť (TPS), který máme v nabídce již několik let, a jako novinku nyní přinášíme katalog v českém jazyce.

Opět pro Vás navyšujeme skladové zásoby

Už se Vám stalo, že nutně potřebujete sehnat náhradní díl do Vašeho stroje a zrovna toto zboží není aktuálně skladem? V současné době, kdy se ekonomice daří, je stále běžnější, že výrobci nestačí vyrábět a dodavatelé dodávat.