Novinky

Průmyslové hadice Semperit SIGMA

Hadice Semperit, to je mnohem víc než jen plast a kov. Semperit nabízí ucelenou řadu průmyslových hadic. Od hadice na vodu, abraziva, po hadice na chemikálie nebo ventilaci.

Novinkou je generace extrémních hadic Semperit SIGMA®, která nyní zahrnuje tři různé verze. Hadice přesvědčují lepší flexibilitou a menším poloměrem ohybu ve srovnání s předchozími hadicemi. Sací a tlakové hadice jsou proto ideální pro hydraulický a pneumatický transport abrazivních materiálů.

Napínací, tlumicí a vibrační technika ROSTA

Představujeme napínací, tlumicí a vibrační techniku švýčarské společnosti ROSTA.

Díky inovativnímu přístupu je společnost ROSTA předním světovým výrobcem napínacích, tlumicích a vibračních systémů. Hlavní prioritou je zaměření na specifické potřeby zákazníků, což významně přispívá k úspěchům společnosti.

Spolupráce Haberkorn a ROSTA přináší produkty prémiové kvality, rychle dostupné s odborným technickým poradenstvím ať už v terénu nebo po telefonu. 

ITEM ACADEMY - Online vzdělávání kdykoli k dispozici

Rozšiřte si své znalosti pomocí interaktivního online školení – item akademie.

Nemáte zrovna čas? Nevadí, akademie je Vám kdykoli k dispozici. Je pouze na Vás, zda ji absolvujete hned nebo si ji rozložíte do více dní a částí.

Pozvánka na online webinář Lineární jednotky - návrh a uvedení do provozu

Přinášíme zdarma webinář z oblasti online konstrukčních nástrojů. Ve spolupráci s předními specialisty společnosti item Industrietechnik GmbH se stanete odborníkem na automatizační řešení ve výrobě.

Unikátní projekt ve štíhlé výrobě

Díky úzké spolupráci společnosti item a Haberkorn Vám nyní můžeme představit sofistikovaný projekt na přepravu dílů přes komunikaci ve výrobní hale. Výsledkem jsou dva mosty z trubkového systému LPS, pracující bez pohonů, senzorů a elektřiny.

Novinky v sortimentu hliníkových profilů II/2020

Novinky společnosti item z podzimu 2020 umožňují nová řešení, která fungují přesně a spolehlivě v každodenním průmyslovém životě. Ať už lineární osy, pracovní plochy pro přípravu výroby nebo přepravní vozíky pro intralogistiku: společnost item neustále pracuje na rozšiřování technických možností prostřednictvím nových procesů.

Všechny informace o nových komponentech najdete v aktuálním katalogu novinek. K dispozici jsou zde veškeré informace a technické detaily ke všem novinkám.

Kluzná pouzdra GLT nově v nabídce

Představujeme Vám novinku v sortimentu ložisek, jedná se o kluzná pouzdra GLT, která jsou určená pro uložení částí strojů s rotačním pohybem a radiálním zatížením.

Německá společnost GLT Bearings GmbH je s více než 45 letou praxí na trhu a zkušeným týmem jedním z nejvýznamnějších dodavatelů kluzných pouzder na evropském trhu.

Naše hadice - záruka nejvyšší kvality

Nejnovější generace ozubených řemenů z dílny Gates

Jako jeden z prvních na trhu přináší Haberkorn novinku společnosti Gates®ozubený řemen PowerGrip™ GT4™.

Jedná se o novou bezúdržbovou generaci řemenů s ještě větším výkonem než u předchozích GT3®! Navýšení výkonu až o 25 %.

S využitím nových moderních materiálů vyvinula společnost Gates® řemen z ethylenového elastomeru s největší kapacitou přenosu výkonu a nejširším teplotním rozsahem ze všech řemenů dané třídy.

Haberkorn, jeden z nejvýznamnějších partnerů Gates v Evropě

Haberkorn a Gates, to je dlouholeté partnerství dvou lídrů v oblasti dodávek do strojírenského průmyslu. Skupina Haberkorn patří mezi nejvýznamnější autorizované distributory společnosti Gates v Evropě. Již více než 20 let jsme partnery v oblasti klínových a ozubených řemenů, v minulých letech jsme produktové portfolio rozšířili také o hadice pro průmyslové a hydraulické aplikace.