O nás - Jednoduše Haberkorn

Jsme předním technickým specialistou v České republice i na Slovensku. Široká nabídka sortimentu, odborné znalosti našich specialistů, rozsáhlé skladové zásoby a doplňkové služby i krátké dodací termíny napříč celou naší nabídkou z nás dělají spolehlivého partnera.

Našim zákazníkům nabízíme jak standardní, tak specifická řešení, vycházející z jejich individuálních potřeb, a to nejen v oblasti technické podpory, ale i logistiky, dodávek a vývoje speciálních komponentů. Jsme členem nadnárodního holdingu Haberkorn a na českém a slovenském trhu působíme již od roku 1995.

Naše více než dvacetileté zkušenosti spolu se střízlivým výhledem do budoucna předurčují prosperitu společnosti i v dalších letech. Rozšiřujeme síť poboček nejen v České republice, ale směřujeme také na Slovensko. Našimi nadčasovými faktory úspěchu jsou jedinečný sortiment, nadstandardní služby a také závazek být zodpovědným zaměstnavatelem.Firemní prezentace

Náš sortiment

Nabízíme rozsáhlý sortiment od konstrukcí z hliníkových profilů, přes technické produkty, až po ochranné pracovní prostředky. Trvale skladem máme více než 30.000 položek, které jsme schopni dodat do druhého dne.

Náš tým

Ke všem našim produktům nabízíme také odpovídající technické poradenství. Tým našich specialistů Vám rád poradí nejen s otázkami týkajícími se produktů, ale také v oblasti logistiky, příp. speciálních řešení na míru přímo pro váš provoz. Stačí nám sdělit vaše potřeby, rádi najdeme individuální řešení přímo pro vás.

Naše služby

Naši nabídku představují také nadstandardní doplňkové služby, které se snažíme přizpůsobovat vašim potřebám. Každá naše dodávka je tak jedinečná a kromě produktu obsahuje také rozsáhlý servis.