VOSS a Haberkorn - spojení, která vydrží

V mobilních a stacionárních hydraulických systémech jsou komponenty potrubního připojení často bezpečnostně důležité součásti systému. Významně přispívají ke kvalitě, účinnosti a trvanlivosti hydraulického systému. Výběr správné technologie připojení je zásadní, aby nedocházelo k únikům a poruchám funkce. S VOSS nabízí Haberkorn plus v kvalitě, designu a hospodárnosti.


Skupina VOSS - rozmanitost, kvalita a inovativní technologie

Skupina VOSS vyvíjí a vyrábí spojovací systémy pro automobilový průmysl a strojírenství.

Úspěch skupiny VOSS je založen na blízkém přístupu k zákazníkům, aktivních zaměstnancích, inovativních produktech trvalé a špičkové kvality.

Za více než 85 let se VOSS vyvinul z továrny na kování ve Wipperfürthu na mezinárodně úspěšnou skupinu společností. Jediným akcionářem skupiny VOSS je Nadace Hanse Hermanna Vosse, která podporuje řadu projektů a institucí v regionu Wipperfürthu i v celém Německu.

Další pobočky skupiny najdete např. ve Francii, Polsku, Itálii, Španělsku a Číně. Síť je pak doplněna distributory a obchodními partnery pro hydraulické a vysokotlaké kapalinové technologie po celém světě.

Mezi hlavní obchodní partnery VOSS patří také skupina Haberkorn. VOSS, to je silný partner, který zaujme rozsáhlou rozmanitostí produktů, nejnovějšími výrobními technologiemi a kvalitou.

Systém zářezných prstenů VOSS

Nový systém zářezných kroužků nabízí maximální bezpečnost, kvalitu a odolnost proti tlaku. Patentované řešení se skládá z VOSSRingM, kovového těsnicího zářezného kroužku a nástroje speciálně vyvinutého pro tuto aplikaci - předmontážní trysky VOSSRingM.

ES-4 šroubení s měkkým těsněním

ES-4 nabízí šroubení s měkkým těsněním, které je nejen spolehlivé, ale také ekonomické. ES-4 zajišťuje nejvyšší možné zabezpečení proti netěsnostem v případě tlakových rázů a vibrací.

Těsnicí kužel šroubové spoje

Šroubová spojení těsnicího kuželu jsou založena na osvědčeném principu 24° těsnicího kuželu s O-kroužkem, který je standardně vyroben z materiálu FPM / FKM. Tento princip poskytuje další výhodu v oblasti bezpečnosti - dokonce i při vysokém dynamickém zatížení a vibracích.

VOSS převlečné matice

Matice s rozšířeným tvarem VOSS dokazují svou skvělou funkčnost zejména při vysokém zatížení, jako jsou tlakové rázy, vibrace a střídavé ohybové momenty. 10° rozšířený úhel zabraňuje přetažení trubky - zejména u velkých tlouštěk stěny trubky.

VOSSForm

Svým inovativním designem je VOSSFormSQR založen na osvědčených konstrukčních principech VOSS. Na konci komerčně dostupného hydraulického potrubí se v tvarovacím zařízení VOSS vytvoří kontura. Doplněno měkkým těsněním v sekundární oblasti a speciální maticí SQR, je vytvořeno jednoduché a vysoce kvalitní spojení pro maximální únosnost a bezpečnost.

Předmontážní zařízení VOSS

Zařízení a nástroje VOSS pro předmontáž byly speciálně vyvinuty pro individuální a sériovou montáž a do posledního detailu harmonizují s naším kompletním systémem. VOSS Fluid nabízí to správné řešení pro každý požadavek - pro bezpečnou a ekonomickou instalaci v originálním zařízení nebo pro údržbu. Od jednoduché ruční montáže až po zařízení s automatickým rozpoznáváním nástrojů nabízí VOSS pestrou škálu pro řadu trubek od 6 do 120 mm.

Produktová videa

Systém zářezného prstenu Předmontáž zářezných prstenů - manuální přípravek Předmontáž zářezných prstenů - mobilního zařízení
Předmontáž zářezných prstenců - formovacího stroje Konečná montáž