Oplocení zařízení

Systém ocelových oplocení s pletivem společnosti Axelent sloužící jako úrazová prevence je vyvíjen s ohledem na všechny požadavky, které jsou v dnešní době očekávány od systému tohoto typu.

Design obrázek kategorie
Haberkorn s.r.o.
Generála Vlachého 305
747 62  Mokré Lazce
Česká republika
tel.: +420 553 757 145
fax: +420 553 757 120
staveb.systemy@haberkorn.cz
Bezplatný kontakt pro slovenské zákazníky
tel.: 0800 042 204
fax: 0800 042 205
info@haberkorn.sk
Průmyslová oplocení » Oplocení zařízení
Oddělovací linka
OPLOCENÍ ZAŘÍZENÍ

Bezpečnost
Systém ocelových oplocení s pletivem společnosti Axelent slouží jako úrazová prevence a je vyvíjen s ohledem na všechny požadavky, které jsou v dnešní době na systémy tohoto typu kladeny. Samozřejmostí jsou vynikající bezpečnostní vlastnosti, systém Axelent vyhovuje EN normám.

Funkce
Kromě bezpečnosti je důležitá také bezproblémová výroba a funkčnost. Systém je proto vyvíjen tak, aby usnadnil jak pohyb, tak procesní toky v okolí takto zabezpečených zařízení.

Jednoduchost
Celý systém je postaven na standardizovaných panelech, sloupcích a barevné škále, čímž je zajištěno i snadné doplnění stávajícího oplocení. Pokud však potřebujete speciální řešení, systém umožňuje přizpůsobení rozměrů dle Vašich požadavků v obou směrech, tzn. vodorovném i svislém.

Hospodárnost
Přizpůsobivost a jednoduchá manipulace společně s rychlými dodávkami a montáží zajišťuje, že s využitím systému Axelent vždy získáte ekonomicky výhodné řešení.

K dispozici jsou jak výplně s pletivem, tak také plastové a plechové výplně, které lze libovolně kombinovat. Jednotlivými kombinacemi pak lze dosáhnout optimálního výsledku. Všechny položky ve standardních barvách navíc držíme v dostatečném množství skladem. S výběrem konkrétního řešení pro Vaše pracoviště Vám ochotně poradíme.

Katalogy oplocení zařízení najdete v sekci ke stažení.

Oddělovací linka

© copyright Haberkorn s.r.o.    |     Mapa stránek  Ikona Sitemap     |     Textová verze stránek  Ikona text     |     Odběr novinek  Ikona News     |     RSS novinky  Ikona RSS     |     Facebook  Ikona Facebook     |     Google+  Ikona Google+