Benefity a pracovní prostředí

Start v zaměstnání

Při nástupu nového zaměstnance nám jde o přátelský přístup a kvalitní zaškolení. Každému novému kolegovi věnujeme dostatečný čas na adaptaci a seznámení se se vším, co bude jeho pracovní pozice obnášet. 

Dopravní dostupnost

Spousta našich zaměstnanců využívá k dopravě do zaměstnání jízdní kolo nebo spolujízdu.

Podporujeme udržitelnou mobilitu – ať už nabíjecí stanicí pro elektrokola nebo sdílením kontaktů na kolegy pro spolujízdu. V kolárnách je dostupné nářadí pro základní opravy i dofoukání kol.

Připravujeme také motivační program pro udržitelný příjezd do práce.

Podíl na obchodních výsledcích

V Haberkornu oceňujeme nasazení našich zaměstnanců. Za splnění hospodářských výsledků náleží zaměstnancům měsíční odměny, v úspěšných letech vyplácíme podíl na zisku a každoročně revidujeme mzdy. 

Image by Freepik

Další vzdělávání

Zakládáme si na profesionalitě a odbornosti našich zaměstnanců. Vedle intenzivního zaškolení při nástupu do společnosti zajišťujeme zaměstnancům odborné kurzy, nebo možnost pravidelně se účastnit produktových školení našich dodavatelů.

Home office

Zaměstnanci kanceláří mají možnost občasné práce z domova. V současné době umožňujeme pracovat na dálku 4 dny v měsíci.

Zaměstnanecký mobilní tarif

V rámci firemního tarifu mohou zaměstnanci využívat služby operátora na maximum za minimální částku. Na výběr jsou zvýhodněné tarify od dvou operátorů.

Zaměstnanecký program ADIV

Díky dlouhodobé spolupráci Haberkornu a společnosti ADIV, spol. s. r. o., autorizovaného prodejce a servisu vozů Škoda Auto, mají zaměstnanci možnost využít zvýhodněného zaměstnaneckého programu při nákupu nového nebo ojetého vozu, nebo při využití servisu. 

Dovolená a odpočinek

Nárok na 5 týdnů dovolené za rok je u nás již samozřejmostí. 

Stravenky

Zaměstnancům přispíváme na stravu prostřednictvím elektronických stravenkových karet Sodexo. 

Ovoce na pracovišti

Od září 2021 mají naši zaměstnanci možnost si dle chuti nabídnout ovoce z bedýnek umístěných na chodbách na centrále v Mokrých Lazcích i na všech pobočkách. Ovoce pochází od místních farmářů a sadařů. Našim cílem bylo podpořit je v jejich podnikání a zaměstnancům nabídnout kvalitní ovoce z místních zdrojů.