Ochranné pracovní prostředky

Jako přední český průmyslový distributor nabízíme také komplexní profesionální služby v oblasti dodávek ochranných pracovních prostředků. V rámci spolupráce nabízíme našim zákazníkům jak standardní řešení, tak specifická, vycházející z individuálních požadavků. Jsme si vědomi skutečnosti, že ochrana zdraví při práci je velmi významnou oblastí pracovní činnosti, a proto se v naší nabídce zaměřujeme na kvalitní produkty předních českých a světových výrobců a značek, vyhovující evropským bezpečnostním normám a předpisům.


Kvalita Haberkorn H-Plus

Často je důležité získat vynikající kvalitu za rozumnou cenu, navíc v kombinaci s dobrou dostupností výrobku. Haberkorn všechny tyto potřeby zohledňuje vlastní garancí kvality produktů pod vlastní značkou H-Plus!

Konkrétně se jedná o ochranné brýle, filtrační polomasky, pracovní rukavice a také o širokou nabídku pracovních a bezpečnostních oděvů a obuvi H-Plus. Všechny tyto produkty poskytují maximální ochranu a bezpečnost při zachování moderního designu, pohodlí a vysoké kvality. Mimo to nabízíme pod značkou H-Plus také papírové a polypropylenové průmyslové utěrky, které jsou důležitým pomocníkem pro udržení čistoty na pracovištích.

Pracovní kosmetika STOKO

V rámci sortimentu pracovní kosmetiky nabízíme výrobky předního světového výrobce společnosti Deb Group. Tradiční značka STOKO® je součástí skupiny Deb Group od roku 2014.

Produktová řada STOKO® Professional Skin Care nabízí největší a nejkomplexnější portfolio pracovní kosmetiky pro zajištění zdravé pokožky namáhané vlivy pracovního prostředí.

STOKO® 4-bodový program nabízí kompletní program ochrany pokožky pro jakékoliv pracovní prostředí. Program je navržen tak, aby udržoval pokožku trvale zdravou, a skládá se ze čtyř vzájemně se doplňujících fází: ochrana pokožky, dezinfekce pokožky, čištění pokožky, regenerace pokožky. Všechny výrobky STOKO® nabízí optimální snášenlivost s pokožkou a maximální účinnost.