Ochranné pracovní prostředky

Jako přední český průmyslový distributor nabízíme také komplexní profesionální služby v oblasti dodávek ochranných pracovních prostředků. V rámci spolupráce nabízíme našim zákazníkům jak standardní řešení, tak specifická, vycházející z individuálních požadavků. Jsme si vědomi skutečnosti, že ochrana zdraví při práci je velmi významnou oblastí pracovní činnosti, a proto se v naší nabídce zaměřujeme na kvalitní produkty předních českých a světových výrobců a značek, vyhovující evropským bezpečnostním normám a předpisům.


Kvalita Haberkorn H-Plus

Často je důležité získat vynikající kvalitu za rozumnou cenu, navíc v kombinaci s dobrou dostupností výrobku. Haberkorn všechny tyto potřeby zohledňuje vlastní garancí kvality produktů pod vlastní značkou H-Plus!

Konkrétně se jedná o ochranné brýle, filtrační polomasky, pracovní rukavice a také o širokou nabídku pracovních a bezpečnostních oděvů a obuvi H-Plus. Všechny tyto produkty poskytují maximální ochranu a bezpečnost při zachování moderního designu, pohodlí a vysoké kvality. Mimo to nabízíme pod značkou H-Plus také papírové a polypropylenové průmyslové utěrky, které jsou důležitým pomocníkem pro udržení čistoty na pracovištích.

Pracovní kosmetika STOKO

V rámci sortimentu pracovní kosmetiky nabízíme výrobky předního světového výrobce společnosti Deb Group. Tradiční značka STOKO® je součástí skupiny Deb Group od roku 2014.

Produktová řada STOKO® Professional Skin Care nabízí největší a nejkomplexnější portfolio pracovní kosmetiky pro zajištění zdravé pokožky namáhané vlivy pracovního prostředí.

STOKO® 4-bodový program nabízí kompletní program ochrany pokožky pro jakékoliv pracovní prostředí. Program je navržen tak, aby udržoval pokožku trvale zdravou, a skládá se ze čtyř vzájemně se doplňujících fází: ochrana pokožky, dezinfekce pokožky, čištění pokožky, regenerace pokožky. Všechny výrobky STOKO® nabízí optimální snášenlivost s pokožkou a maximální účinnost.

Dielektrické rukavice ELECTROSOFT

Společnost Haberkorn je přímým dovozcem a distributorem dielektrických rukavic ELECTROSOFT určených pro ochranu před nebezpečným napětím od třídy 00 (500 V) až po třídu 4 (36.000 V).

Dodáváme jak standardní dielektrické rukavice ELECTROSOFT LATEX či ELECTROSOFT LATEX ROT, přes které je nutno použít vnější ochranné rukavice OVERGLOVE, nebo také kombinované izolační rukavice ELECTROSOFT COMPOSITE, jež mají integrovanou ochrannou vrstvu umožňující jejich použití bez svrchních ochranných rukavic.