Haberkorn Group

Jsme součástí mezinárodní skupiny Haberkorn Group

Nadnárodní skupina HABERKORN se s ročním obratem přes 430 mil. EUR řadí mezi pět největších technických distributorů v Evropě. Původně rodinná firma s centrálou v rakouském Wolfurtu byla založena v roce 1932. Nejprve společnost rostla především na rakouském trhu, později se rozšířila i do zahraničí. Haberkorn GmbH nyní působí v deseti evropských zemích.

Číslo 1 v Rakousku a přední pozice v Evropě

V současné době skupina působí v 10 zemích Evropy a zaměstnává přes 1.700 zaměstnanců ve 30 pobočkách. V Rakousku je zastoupena celostátně, lokální pobočky se nachází v Německu, Švýcarsku, Maďarsku, České republice, Slovensku, Polsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Prostřednictvím lokálních zastoupení zná regionální podmínky a zvláštnosti, a tak může rychle a individuálně reagovat na potřeby průmyslových a stavebních firem na jednotlivých trzích.

Nabídka Haberkorn Group je opravdu široká

Nabídka skupiny je velmi rozsáhlá a zahrnuje celou řadu technických produktů, ochranných pracovních prostředků a doplňkový sortiment. Skladem je 100.000 položek, Haberkorn Online-Shop jich pak nabízí více jak 200.000. Rádi Vám dodáme také položky z této nabídky.

Haberkorn, to je vždy něco navíc

Skupina Haberkorn nenabízí pouze produkt, ale napříč celým sortimentem také odpovídající odborné znalosti. Tým odborníků zodpoví nejen vaše otázky týkající se produktu, ale poradí Vám s logistikou a doporučí řadu služeb. Na základě přání zákazníka dodává individuální řešení na míru vašim potřebám. Každá zásilka tak obsahuje něco navíc v podobě přidaných služeb.

Vlastní značka výrobků - H-plus

Rakouská centrála Haberkorn GmbH dodává mimo jiné také výrobky pod vlastní značkou H-Plus. Tyto produkty jsou to pravé, pokud hledáte ideální poměr cena/výkon, dobrou kvalitu a rychlou dostupnost. Za výhodnou cenu dostáváte výrobky renomovaných výrobců s garancí značky H-Plus. Tyto výrobky expedujeme do 24 hodin. Jedná se například o ochranné pracovní prostředky, průmyslové hadice apod.