Hliníková ochranná oplocení

Ochranná hliníková oplocení jsou navrhována přesně dle požadavků zákazníka – hliníková oplocení jsou ideálním řešením jak pro dlouhá, rovná oplocení, tak i pro členité sestavy.Dodávka oplocení

Oplocení Vám můžeme na základě Vašeho nebo našeho návrhu vyrobit a instalovat přímo ve vaší firmě. Pokud si oplocení chcete nainstalovat sami, dodáme Vám opracovaný materiál připravený k sestavení dle návrhu nebo si zakoupíte polotovary (profily, výplně) a plot si zrealizujete dle Vašich představ.

ESD oplocení

Oplocení můžeme nabídnout i v ESD provedení, vyplněné pletivem nebo tvrzeným ESD plastem.

Mobilní oplocení

V případě Vašeho zájmu Vám vyrobíme panely na kolečkách a Vy si je snadno po dopravení na místo určení sestavíte do požadovaného tvaru. Sestavení, rozebrání a přeprava oplocení je v tomto provedení velmi rychlé a variabilní.

Příslušenství - dveře

Dveře mohou být buď otočné, skládací, posuvné nebo výsuvné. Posuvné a výsuvné dveře lze na přání zákazníka vybavit pohonem - motorem. U posuvných dveří je možná výbava dálkovým ovládáním a čidlem pohybu. Všechny typy dveří lze doplnit kuličkovou západkou nebo zámkem. Dalším příslušenstvím jsou např. snímače nebo bezpečnostní zámky.

Výplně

U hliníkových oplocení Vám nabízíme širokou škálu výplní – od čirých, plných (polykarbonát, plexisklo, PET-G), barevných a kouřových výplní, přes průsvitné (dutinkový polykarbonát, mléčné plexisklo) až po neprůhledné výplně. Jako neprůhledné výplně lze použít např. plastové (tvrzený plast, PP, PVC atd.), hliníkové nebo kompozitové desky. Další variantou výplní je ocelové pletivo.