Průmyslové hadice a armatury

Nabízíme průmyslové hadice a příslušenství pro různorodé aplikace a média – např. hadice na horkou a studenou  vodu, potraviny, chemikálie, olej, pohonné hmoty, vzduch, plyny, abraziva. Součástí sortimentu jsou i spony na hadice, pneumatické a temperační rychlospojky Lüdecke, pákové spojky Kamlok a další příslušenství. Velmi zajímavé jsou výrobky naší značky H-Plus vzhledem k poměru kvalita / cena.


Výroba hadic

Průmyslové hadice můžete nakupovat po celých baleních nebo v individuálních kratších délkách. V případě potřeby hadice osadíme požadovanými koncovkami. Koncovka může být v hadici upevněna lisovací objímkou vysokotlakou nebo nízkotlakou, šroubovací objímkou složenou z 2 půlkruhů, sponou nebo drátem u plochých hadic na vodu. Podle typu aplikace může být koncovka z pozinkované oceli, nerezu, mosazi nebo hliníku.

Naše hadice - záruka nejvyšší kvality

Označení hadic názvem Vaší firmy

Hadice jsou standardně označené názvem výrobce nebo naší vlastní značkou H-Plus. Je pro Vás toto označení nevhodné? Pak pro Vás nabízíme zajímavou možnost individuálního označení hadic např. názvem Vaší firmy. Individuální zákaznické označení je možné u větších projektových zakázek, kdy je hadice již při výrobě označena požadovaným způsobem.

Hadice Semperit - mnohem víc než jen plast a kov

Hydraulické nebo průmyslové? Semperit, to je obojí! Nabízí ucelenou řadu průmyslových hadic. Od hadice na vodu, abraziva, po hadice na chemikálie nebo ventilaci.

A stejně tak poskytuje kompletní sortiment hydraulických hadic. Díky široké škále produktů, vysoké dostupnosti najdete ty správné produkty pro vaše aplikace.

Tištěné katalogy pro naše zákazníky zdarma

Snažíme se ulehčit Vaši práci! Patříte k těm, kteří raději než s elektronickými katalogy pracují s těmi tištěnými. Tak právě pro Vás je určena jedna z našich nadstandardních služeb. Veškeré katalogy, brožury nebo letáky zasíláme našim zákazníkům na vyžádání poštou zdarma.