Průmyslové hadice a armatury

Nabízíme průmyslové hadice a příslušenství pro různorodé aplikace a média – např. hadice na horkou a studenou  vodu, potraviny, chemikálie, olej, pohonné hmoty, vzduch, plyny, abraziva. Součástí sortimentu jsou i spony na hadice, pneumatické a temperační rychlospojky Lüdecke, pákové spojky Kamlok a další příslušenství. Velmi zajímavé jsou výrobky naší značky H-Plus vzhledem k poměru kvalita / cena.


Výroba hadic

Průmyslové hadice můžete nakupovat po celých baleních nebo v individuálních kratších délkách. V případě potřeby hadice osadíme požadovanými koncovkami. Koncovka může být v hadici upevněna lisovací objímkou vysokotlakou nebo nízkotlakou, šroubovací objímkou složenou z 2 půlkruhů, sponou nebo drátem u plochých hadic na vodu. Podle typu aplikace může být koncovka z pozinkované oceli, nerezu, mosazi nebo hliníku.

Označení hadic názvem Vaší firmy

Hadice jsou standardně označené názvem výrobce nebo naší vlastní značkou H-Plus. Je pro Vás toto označení nevhodné? Pak pro Vás nabízíme zajímavou možnost individuálního označení hadic např. názvem Vaší firmy. Individuální zákaznické označení je možné u větších projektových zakázek, kdy je hadice již při výrobě označena požadovaným způsobem.

Tištěné katalogy pro naše zákazníky zdarma

Snažíme se ulehčit Vaši práci! Patříte k těm, kteří raději než s elektronickými katalogy pracují s těmi tištěnými. Tak právě pro Vás je určena jedna z našich nadstandardních služeb. Veškeré katalogy, brožury nebo letáky zasíláme našim zákazníkům na vyžádání poštou zdarma.