Spojky, omezovače, klouby, drážkové hřídele

Použijte pro spojení dvou hřídelí některou z našich spojek. Pro Vaši aplikaci Vám pomůžeme vybrat tu nejvhodnější, ať už to bude spojka pružná, či bezvůlová. Chcete předejít škodám v důsledku přetížení stroje? Použijte některý z našich omezovačů krouticího momentu. V naší nabídce najdete i hřídelové klouby, drážkové hřídele a náboje. A to vše i v nestandardních provedeních dle Vašich požadavků.Návrh omezovače krouticího momentu

Pokud navrhujete nové zařízení, nebo chcete optimalizovat či zkontrolovat stávající, obraťte se na nás. Vyplňte níže uvedený formulář a zašlete nám jej. Naši specialisté Vám pomohou s volbou správného omezovače krouticího momentu, optimálního pro Vaši aplikaci.

CAD databáze spojek a omezovačů

Nemáte čas při konstrukci zařízení kreslit každou součástku? Použijte databázi CAD výkresů spojek a omezovačů krouticího momentu ve všech základních 2D a 3D formátech.

CAD knihovny omezovačů (server TraceParts):  

CAD knihovny spojek (server TraceParts): 

Databáze obsahuje všechny standardní typy spojek a omezovačů krouticího momentu, které naleznete v naší nabídce. Všechny parametry a materiály jsou shodné s díly, které Vám následně dodáme.