Rámy a kryty strojů (XMS)

Pro výrobu rámů a krytů jednoúčelových strojů a jiných zařízení používáme systém hliníkových profilů. Systém nabízí více než 200 typů profilů v různých velikostech, spojovací materiál třídy 10.9 a mnoho příslušenství.

Nespornou výhodou rámů i krytů je jednoduchá montáž, rychlá přestavitelnost a možnost dodatečných úprav. Nabízíme Vám také bohaté příslušenství – matice se šrouby pro dodatečné vložení do drážky profilu, madla, závěsy a klouby, rozvody vzduchu, vedení kabelů, kotevní patky nebo pojezdová kolečka.Mobilní zástěny k ochraně zaměstnanců

Samostojící zástěny určené k oddělení dvou osob tak, aby byl maximálně omezen případný kapénkový přenos viru.

 • Jsou zhotoveny z hliníkových drážkovaných profilů a čiré PET-G výplně.
 • Instalace na místo buď přenesením, nebo převezením (pokud je zástěna vybavena pojezdovými koly).
 • Zástěny je možno omývat lihovou dezinfekcí.
 • Možnost osadit celou škálou doplňků ze systému MB.

Zástěny přizpůsobíme přesně Vašim požadavkům, na základě skicy Vám zašleme nabídku včetně výkresu.

Mobilní dezinfekční stojany

Mobilní dezinfekční stojany jsou vyrobeny z trubkového systému pro štíhlou výrobu LPS a jsou vhodné pro dezinfekci rukou kdekoli v provozu nebo na montáži a všude tam, kde je potřeba zajistit čistotu rukou.

 • Jsou zhotoveny z hliníkových trubek D30 a příslušenství.
 • Instalace na místo přenesením nebo převezením (pokud je mobilní stojan vybaven pojezdovými koly).
 • Stojany je možno omývat lihovou dezinfekcí.
 • Dle Vašeho přání je možno stojany vybavit dodatečně dalším příslušenstvím např. držákem jednorázových rukavic a ochranných brýlí.

Dezinfekční stojany zhotovíme dle Vašeho přání a přizpůsobíme Vašim požadavkům, na základě skicy Vám zašleme nabídku včetně výkresu.

Mobilní zástěny pro školy

Přinášíme jednoduché řešení k ochraně žáků i učitelů. Naše mobilní zástěny se jednoduše instalují a rozměry umíme přizpůsobit Vašim potřebám.

Kontaktujte nás, připravíme Vám řešení na míru

Mobilní zástěny pro kadeřnictví

Tato mobilní zástěna je uzpůsobena pro rozdělení prostoru mezi křesly nebo židlemi vedle sebe sedících zákazníků např. u kadeřníka, v kosmetickém salónu apod.

Zástěna je samostojící. Je zhotovena z kruhových profilů 40 nebo z profilů 40 x 40 a čirého PET-G tloušťky 4 mm. Zástěna je omyvatelná lihem.

Zástěnu zhotovíme dle Vašich požadavků tak, aby byl prostor pro vzájemný kontakt mezi zákazníky minimalizován.

Řada XMS

Systém XMS tvoří hliníkové profily se zakrytými drážkami a malými rádiusy, takže na nich minimálně ulpívá prach a údržba těchto profilů je jednoduchá.

Pro kryty lze s profily XMS kombinovat i standardní MB profily.Při tomto zkombinování vznikají široké možnosti výběru profilů, pro upínání výplní i pro příslušenství.

Z výše uvedeného důvodu je systém XMS vhodný pro stavbu zařízení určených do čistých prostor jako např. přesného strojírenství, lékařského prostředí či laboratoří

Výhody systému XMS

 • kompatibilní se standardními profily item
 • snadno přístupné integrované kanály pro rozvody médií
 • uzavřené plochy zajišťující čistotu a těsnění pracovního prostoru
 • dveře jsou zesíleny pro zajištění jejich tuhosti

Kryty nejen pro jednoúčelové stroje a zařízení

Použitím krytů z hliníkových eloxovaných profilů docílíte dokonalé ochrany a vzhledu zařízení za velice příznivé ceny. Pro kryty lze mimo běžných profilů použít i speciální profily určené přímo pro upínání výplní. Naše kryty mají posuvné a snadno demontovatelné rámy, jsou odolné proti otěru a přináší možnost výběrů různých typů výplní. Vaše jednoúčelové stroje, soustruhy i jiná zařízení budou dokonale chráněny.

Široká nabídka výplní

Výplně mohou být průhledné pro možnost sledování výrobních operací v zakrytovaném prostoru, dále pouze průsvitné nebo neprůhledné.

Hliníkové eloxované výplně mohou vkusně doplnit estetický vzhled krytu a lze jej v kombinaci se zakrytými hranami použít např. pro prezentační účely.

Zvuková izolace

Naši nabídku plošných výplní doplňuje také sortiment zvukové izolace. V případě nutnosti snížení hluku vašeho zařízení, je možno zakrýt toto zařízení rámem vybaveným zvukovou izolací.

Nabízíme také speciální izolace s odolností vůči vysokým teplotám, fólii odolnou proti usazování prachu a olejů, fólii s ohnivzdornými vlastnostmi atd. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.